Mekikle gobek erir mi 😔 ?

Herkes mekik diyo sizce mekikle gobek erirmi? Bolgesel olmaz diye biliyodum. Kardiyo yap demeyin yaptim zaten baya zayifladim ama gobekten gitmedi pek :Dd

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• Evet mekik karın kaslarında kasılmayı arttırarak yağ yakımını hızlandırır. Bu spora başlamadan önce sıvı almanız çok önemlidir. Keza çok hızlı enerji yakımı sağlayan bir spordur ve yağların yakılması sonucu keton dediğimiz bir kimyasal açığa çıkarır ve kandaki kirlenme oranını arttıracaktır. Bu durumda hareketleri düzensiz tekrarlamanıza ve başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olur. Fazla kilosu olan bir çok sporcu aynı hataya düşmektedir.

1|0
    0|0
    • Hergun ayni saatte mi yapmamiz gerek peki

• Anladim tesekkur ederim :)

• rica ederim!

Erkekler Ne Diyor 29

• Beslenme tarzını değiştirmen lazım. Mekikle erimez.

1|0
    0|0
  • Sende kilo var mı ki? Biraz göbek vardır oda dursun boşver

1|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama yoktur evet.. Mekik ne kadar yaparsan yap hiçbir etkisi olmaz zayıflama adına.. Erimez ama sıkılaşır.

Onun yerine vucut yağ oranını daha da indir.. Zaten yağ oranın indikçe belin incelecektir.

1|0
    0|0
    • Onu yaptim bende ama iste diger yerler kötü oluyo bu sefer :/

• Azaltabildigim kadar azalticam :D

• Başarılaar :)

• göbek eritme sadece mekik ile ya da sadece kardio ile mümkün olan birşey değil.. doğru diyet (ki göbekli olan biri için mümkün mertebe karbonhidrattan arındırılmış bir diet)+ kardio+ kas antrenmanı...

zor mu geldi :))

göbekten kalıcı olarak kurtulmak istiyorsak budur anacım yapacak bişey yok :))

sevgiler

1|0
    0|0
  • mekik karın kaslarını sıkıslastırır göbegin erimesi yediğin yemeklere dikkat etmen gerekir ve yag yakman lazım cardio hareketleri ile bisiklet sürmek vb

1|0
    0|0
  • Valla ben 25 kilo felan verdim küçükken göbek vardı yüryüşle hiç göbek felan kalmadı tabi mekikte erityor ama yürüyüşe git.

1|0
    0|0
  • kas olur baklava :D

1|0
    0|0
  • erimezz.. az yiyeceksin

1|0
    0|0
  • Yürüyüş+kültür fizik hareketleri o kadar

1|0
    0|0
  • Valla erkekler için boğazdan kesme saçma ağır spor gerek ve yarar da ama bayanların yağ yakması bence rejimle olur.

1|0
    0|0
  • Erir ama mekiği doğru çekmelisin. malum video sitesinden mekik nasıl çekilir die izle orda anlatan bir sürü video var zaten

1|0
    0|0
  • Sadece mekikle olmaz yağdan uzak duracaksın düzenli uyuyacaksın ve bol su içeceksin

1|0
    0|0
  • diyetsiz 9 ay mekik cektim, erimedi. diyet+mekikle 1 ayda eridi.

1|0
    0|0
  • Herkesteki yanlış algı var mekik eritmez eridikten sonra sıkılaştırır

2|0
    0|0
  • erir bacımm bir zamanlarr 83 kılo ıdım sımdı 70 kılo :)))

1|0
    0|0
  • Göbek Erimeyi Bırak Kas Yapar Baklavaların Bile Çıkar Daş olursun Daş. D. D

1|0
    0|0
  • kolay kolay gitmiyo ama yılma devam et

1|0
    0|0
  • mekikle göbek gitmez, bölgesel kilo verme diye bişey yok, belki sıkılaştırır ama zamanla eski halini alır.
    Ayrıca evet kardiyo yapmak zorundasın ve beslenmeye de dikkat etmen gerekli.

0|0
    0|0
  • yarım mekik değil tam mekik yaparsan işe yarar birazda boğazından keseceksin..

0|0
    0|0
  • Mekik cek farkli sekillerde. Gobek eritme yaz youtubeye hareketler gosteriolar onlari hergun duzenli yap cikolatayi cipsi haftadabir bitane ye. Yagli sekerli seler yeme bir ay sonra fistik gibisin :d bende ise yaradi

0|0
    0|0
  • sabahları ve akşamları içebildiğiniz kadar yeşil çay için. ben vucudumdaki bütün yağları bu mucizevi şey sayesinde yaktım. ama hazır poşet çaylardan alırsan bir işe yaramaz. çaykurun ufak tenekeleri var, onlardan alın.

0|0
    0|0
  • Göbek için mekik cekmelisiniz ancak bölgesel mekik cekin bunu en iyi google store dan caynax abw programını indirin oradaki hareketler size yardımcı olacaktır.
    Karbonhidrattan ve yağdan uzak durun

0|0
    0|0
  • Erimez. Nokta.

0|0
    0|0
  • erimiyo annemm
    ben abartısız bin tane yapardım.

0|0
    0|0
  • Sexle daha cabuk

0|0
    0|0
  • Eriyor

1|0
    0|0
  • Erir bacim

1|0
    0|0
  • püfff:D

1|0
    0|0
  • Bir erkek bul tek kale maç yapın bir yaştan sonra bu lazım spor olarak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bak bunları yap fıstık gibi olursun.. :) bende yapmaya başladım.. az fark etti.. :)
    www.bilgihanesi.com/.../

0|0
    0|0
  • erimez karın kaslanır fakat yağ tabakası durduğu sürece bir faydası olmaz
    demeyin demişsin ama kardiyo yapmalısın

1|0
    0|0
  • gider gider işe yarıyor :)

1|0
    0|0
  • Mutfak 70%, spor 2) 30%

1|1
    0|0
    • 2) - yerine nokta olacaktı, pardon :)

• Onlar sporsuz gitmez :) sindirim sistemin nasıl peki? Hep harekette olmalısın. Yemekten sonra spor yapma ama oturup nete girme de :D ben her yemekten sonra evdeki bulaşıkları yıkarım, ya ne bileyim toz alırım. Oturursam battım :D

• Hayır gitmiyor sadece karnın sertleşiyor. Göbek için en iyi şey yürüyüş :)

1|0
    0|0
  • Göbek cok zor gider inatla calışın

0|0
    0|0
Yükleniyor...