Arkadaşlar 2 ayda 12 kilo verdim ama kilo vermem durdu 1 haftayı geçkindir kilo veremiyorum?

bir gram bile gitmiyor diyette değiştirdim aynı spor salonuna gidip 1 saat egzersizde yapıyorum hergün ne yapıcam yeniden kilo vermek icin bir diyet öneriniz varmı? ya da baska birsey?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon kaç? Bir yerden sonra kilo verme zorlaşır

0|0
    0|0
    • 1.70 boyum kilom 73 şu an daha var ya.

• 21 yaşındayım.

• Kilo fazlayken kiloyu vermek daha kolaydır. Sonradan zorlaşır bu şekilde aylık 5 6 kilo versen bile iyidir. Bu bile bir gelişim kasma..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 ayda 12 kilo nasıl verdin yöntem nedir

0|0
    0|0
    • spor ve sıkı bir diyet tabi yesil caylar günde 3 litre su.. diyetler sıkı karısık yaptm durduğunda kilo değişim baska diyet uyguladm verdim simdikinde değiştrsemde gitmiyor delircem okadar terliyorum spor salonunda.

• linkini atarmısınız bna dukan diyeti siteden siteye değişiyorda.

• interneten kitap olarak indir bütün kitabı oku...
      mail adresin varsa mail atarım

• Duraklama dönemine girmişsin sporunu falan kesme aynı şekil devam et yeniden definasyon dönemin başlıycak

0|0
    0|0
  • GİYOTİN kesin çözüm :D

0|0
    0|0
  • hacı kaç kiloya geldin şuan? demekki daha vermeye bişey kalmadı?

0|0
    0|0
    • yok nerde 1.70 boyum kiloda şu an 73.. delirce 1 haftadır bir gram gitmezmi ya. 2 haftada en azından 5 kilo vermem gerek.

• burya mı?

• ekleyebilirsen mesaj olarak yazayım

Kızlar Ne Diyor 4

• kendini zorlama bir süre sonra kilo verme süreci tıkanabilir
    diyet ve spora devam et tekrar kilo vermeye başlarsın

0|0
    0|0
    • 2 haftada 5 kilo gider mi ya 1 haftayı gecti durma vermeye baslamam gerek artık dimi?

• iraden çok güçlü demekki ne güzel
      böyle devam et moralini bozma :)

• fazla hırslı biriym idareden cok. ya sadece baska bir diyet bulmak istyrm bakalım

• Vücudun o tempoya alistigi icin kilo vermen durmustur.2 saate çikar sporu

0|0
    0|0
    • yürüys bandı yok öyle 1 saat full bütün aletlerde ağır egzersiz var ölürüm ozmn :(

• Boyun ve kilon kaç

0|0
    0|0
    • 1.70 kilom 73 şuan.. ne ypaıcam bilmiyorum 2 haftada en azından 5 kilo vermem gerek..

• ztn benim günlük sabah aksam toplam light ekmeğim 2 dilim :) yaptığım diyet gercekten sıkı bir diyet daha ne kadar azaltabilirm ki..

• Hemen bir sonuca varamazsın şu an yaptığın diyete 1 ay devam et biraz zaman geçtikten sonra sonucunu alırsın.

Yükleniyor...