Arkadaşlar 2 ayda 12 kilo verdim ama kilo vermem durdu 1 haftayı geçkindir kilo veremiyorum?

bir gram bile gitmiyor diyette değiştirdim aynı spor salonuna gidip 1 saat egzersizde yapıyorum hergün ne yapıcam yeniden kilo vermek icin bir diyet öneriniz varmı? ya da baska birsey?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilon kaç? Bir yerden sonra kilo verme zorlaşır

0|0
    0|0
    • 1.70 boyum kilom 73 şu an daha var ya.

• 21 yaşındayım.

• Kilo fazlayken kiloyu vermek daha kolaydır. Sonradan zorlaşır bu şekilde aylık 5 6 kilo versen bile iyidir. Bu bile bir gelişim kasma..

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 ayda 12 kilo nasıl verdin yöntem nedir

0|0
    0|0
    • spor ve sıkı bir diyet tabi yesil caylar günde 3 litre su.. diyetler sıkı karısık yaptm durduğunda kilo değişim baska diyet uyguladm verdim simdikinde değiştrsemde gitmiyor delircem okadar terliyorum spor salonunda.

• linkini atarmısınız bna dukan diyeti siteden siteye değişiyorda.

• interneten kitap olarak indir bütün kitabı oku...
      mail adresin varsa mail atarım

• Duraklama dönemine girmişsin sporunu falan kesme aynı şekil devam et yeniden definasyon dönemin başlıycak

0|0
    0|0
  • hacı kaç kiloya geldin şuan? demekki daha vermeye bişey kalmadı?

0|0
    0|0
    • yok nerde 1.70 boyum kiloda şu an 73.. delirce 1 haftadır bir gram gitmezmi ya. 2 haftada en azından 5 kilo vermem gerek.

• burya mı?

• ekleyebilirsen mesaj olarak yazayım

• GİYOTİN kesin çözüm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şu an vucudun direnc zamaninda direniyor. Sakın diyetini bozma. Hatta ginluk kalorinide dusurme bir hafta boyunca protein diyeti yap ondam somralistene devam et eger spora gidiyorsan egzersizlerinde bir degisiklik yap cçünkü vucudun uzun zamandir yaotigin spora diyete alismis durumda bu değisikliklero yaparsan eskisi gibi devam edebilirsom kilo vermene. Ya da ben et yunurta sevmem falan dersen iki gun diyeti boz ama abartmadan metebolizman hizlanacaktir o iki gun süresinde somra kisteni aynen uygularsin ama. bana kalirsa bir haftalik protein diyeti daha iyi gibi geliyor.
    Protein Diyeti: ekmek meyve vs. Yok full protein balik tavuk et yumurta ayran leynir aklina ne gelirsr ve bunlat yagsiz ve sinirsiz yani sen koca bir tavugu yagsiz yapip migdrye indirsende diyetin bozulmayacaktir. Bu arada nasil zayifladin bir anlatir misinn

0|0
    0|0
  • kendini zorlama bir süre sonra kilo verme süreci tıkanabilir
    diyet ve spora devam et tekrar kilo vermeye başlarsın

0|0
    0|0
    • 2 haftada 5 kilo gider mi ya 1 haftayı gecti durma vermeye baslamam gerek artık dimi?

• iraden çok güçlü demekki ne güzel
      böyle devam et moralini bozma :)

• fazla hırslı biriym idareden cok. ya sadece baska bir diyet bulmak istyrm bakalım

• Vücudun o tempoya alistigi icin kilo vermen durmustur.2 saate çikar sporu

0|0
    0|0
    • yürüys bandı yok öyle 1 saat full bütün aletlerde ağır egzersiz var ölürüm ozmn :(

• Boyun ve kilon kaç

0|0
    0|0
    • 1.70 kilom 73 şuan.. ne ypaıcam bilmiyorum 2 haftada en azından 5 kilo vermem gerek..

• ztn benim günlük sabah aksam toplam light ekmeğim 2 dilim :) yaptığım diyet gercekten sıkı bir diyet daha ne kadar azaltabilirm ki..

• Hemen bir sonuca varamazsın şu an yaptığın diyete 1 ay devam et biraz zaman geçtikten sonra sonucunu alırsın.

Yükleniyor...