Selam arkadaslar zayifladiktan sonra ben?

Arkadaslar ben gobegimden rahatsizdim yaklasik 5-6 kilo verdim bunun icin. Gobegimden 4 cm gitti ama neredeyse gogus ve kalca kalmasi dumduz oldu gobek bolgem hala kalin. Napicam geri kilomu alicam gogusle kalcayi duzene sokup gobegi eritmek mumkunmu? :/

Güncellemeler:
? Gunceel

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• kilo vermek hep yanlış anlaşılan ve tarifi yanlış yapılan bir konu.. doğru kilo verme vücudun kas kaybına (Atrofi) maruz kalmadan yağ yakımı yoluyla olanıdır. Bu da ancak doğru diyet + kardio+ kas antrenmanları ile mümkündür. Sen bunlardan hangisini yaparak kilo verdiğini düşünüyorsun? Şayet bu kombinasyona dikkat etmezsen vücudun kas yıkımına uğrayacak ve sen de yağlarından kurtulduğunu sanacaksın...

şimdiden kolay gelsin..
    muhabbetle

1|0
    0|0
  • uzman desteği aldın mı? o kiloları evde kendin mi verdin yoksa spor salonuna mı gittin? Göbek ve kalçadaki yağlar en son gider diye biliyorum. Düzenli spor yaparak veremezsen zayıflasan bile göze hoş gelmezsin spor yapmak ve sağlıklı beslenmek şart

1|0
    0|0
  • Göbek en son eriyen bölgedir.

1|0
    0|0
  • kaç kilosun ki?

1|0
    0|0
  • Bol bol mekik çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mekik çek göbeğin düzelir. Yağlı yeme

1|0
    0|0
    • Anladim tesekkur ederim, ama mekikle kas olusur erimez diyolar :/

• Göbek erimeden kas olur mu yaw

• Tamam kolay gelsin başla :-) faydasını hissedeceksin. Bir de mertcanpolataya çok rahatsızlık verdik onu En iyi cevap seçersen sevinirim :-D

1|1
    0|0
  • pilates kesin çözüm. bir hafta aralıksız çalış hemen etkisini görürsün.

1|0
    0|0
    • Ciddi misin sen yaptinmi gobegin cok guzel

• Coook iyisin gerçekten çok ama çok sağoll

• rica ederim umarım bu sorunundan kurtulabilirsin :) ekipmanlar icin cok para harcamana gerek yok ayrıca. kücük top yerine bildiğimiz cocukların oynadıgı 2 liralık plastik toplardan kullanabilirsin, büyük topun da 15 lira olanları var. pilates cemberinin yerini yine kücük top doldurur. toning ball alma o gereksiz. kolay gelsiiin :)

• Mekik çekmek göbeği eritmez. Doğru bilinen yanlislardan o da

0|0
    0|0
Yükleniyor...