Tek kolla şınav çekerken kemiklerden çıtır çıtır ses keldi ne oldu acaba?

merhaba arkadaşlar şimdi ben tek kolla şınav çekerken kemiklerden çıtır çıtır ses keldi ne oldu acaba bazen oluyo bu bişey kaldırırkende oluyo bilgili arkadaşların cevap vermesini istiyorum teşekkür ederim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni yeni başladığın için. Zamanla ses azalacaktır. Sorun yok yani. Fazla yüklenme kafi. Ayrıca tek kolla çekmeni tavsiye etmiyorum. Orantısız gelişebilir vücut.

Ben de tek el barfix çekiyorum ama çok dikkatli olman lazım. Uzun süre devam edersen sıkıntı yaşarsın bu şekilde.

1|0
    0|0
    • aynen önceleri çememıyodum sonradan dedim bi denimyim çekebildim normal çekiyorum genelde barfix çekemıyom be yer yok olsa ah bi

• I ıh, 192 =(

• sen neymiş be fix.:)

Kızlar Ne Diyor 3

• doktora gitmelisn benimd ayağımda o problem vr ses gelio böle bay rahtsız edici doku zedelenmesi varmış bende çok ağır kaldırıomşm halbuki kaldırmam ama öyle demiti bence git

0|0
    0|0
  • maşallah nasıl yapıyorusunuz hayret.

0|0
    0|0
    • zamanla herşey oluyo be abla ama artık yapmam sakıncalı yorunlara bakılırsa

• ikinci koluna ne oldu onla çek:)

• aferin. ortopediste git.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Geliştiğinin göstergesi bu.Göğüs bölgenden de gelebilir.Kemikler arasında sıvı baloncuklar var.Kaslar gelişip,kemikler birbirinden uzaklaştıkça vücut büyür.Bunun içinde o sıvı baloncukların patlaması gerek.Spor yaptıkça bu sesleri duyman normal.

0|0
    0|0
  • eklem kireçlenmesinden kaynaklanıyor arkadaşım senin sorunun. bi ortopediste gitmeni öneririm ya da şınavı bırakacaksın.. seçim senin..

0|0
    0|0
  • Bir sorun yok spor yaparken benimde sırtımdan ses geliyor bunun nedeni koluna fazla ağırlık vermen.

0|0
    0|0
  • Eklem sıvısında Ca++ birikmesi sonucu sıvı işlevinin azalması olabilir şimdi hastahaneye gidilip gerekli önlemler alınmassa ileride eklem ağrıları olur ..

0|0
    0|0
  • kireçlenme filan var mı. ya da kemiklerin birbirine sürtünmesidir. bende de oluyor bazen oturup kalkarken bacaklarımdan sesler geliyor

0|0
    0|0
  • bunu başardıysan şimdi kollarını kullanmadan şınav çekmelisin.

0|0
    0|0
  • Tek elle şınav çekmeye karşıyım jo.

0|0
    0|0
  • kolundaki fay hatları kırılmıs...

0|0
    0|0
  • Zorlamaya baglı. Eklemlerden geliyor.

0|0
    0|0
  • Isınmadan şınav çekme dude.