'Tebrikler kızınız hamile' mesajı komik değil mi?

arkadaşlar siz de duydunuz mu? sağlık bakanlığının hamile olan bayanların babalarına atacağı mesajı :D komik değil mi? :D

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kürtaja başvurmamaları için babasından dayak yeme korkusunun,kişide salgılanmasına sebep olacak,insanlık dışı hizmet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• televizyona reklam geçecekler yakında şu isimli kız hamiye kalmıştır diye. tayyibe inat sikimi kesip meclis kürsüsüne fırlatasım var al kardeş sen de rahatla ben de. arkadaşlar dün de söyledim yerli üretim prezervatif ve doğum kontrol yöntemlerinden uzak durun. devlet patlak prezervatif ürettirecek.

0|0
    0|0
  • evlilik öncesi için bence güzel bişey. ama evlilik sonrası bunun olmaması gerekir.. o zaman süpriz diye bişey kalmaz..

Not: yılda ortalama 365 bin 190 kişi hayatını kaybederken bu olay sayıyı 500 bine çıkarır diye düşüünüyorum..

0|0
    0|0
  • dun de aynı cevabı duydum.bize de keşke "tebrikler başbakan yardımcınız bülent arınç hamile" mesajı gelse ah nerede vah nerede

0|1
    0|0
  • bence güzel bir uygulama çocuklara kalsa hiç söylemeyecekler. anne babanın haberi karnı şişmeden olmuyo..

0|0
    0|0
  • Bak kızın hamile.Eğer evli değilse zina yaptı.He evliyse kürtaj falan yapabilirler dikkatli olun.

0|0
    0|0
  • :D:D komık.

1|0
    0|0
  • fazlasıyla komik..

0|0
    0|0
  • Yalanmş o dostum dün açkladılr

0|0
    0|0
  • komık degıl ama kotu bır durum

0|0
    0|0
  • Tebrikler kızınız modaya uydu o da verdi o da kaşar oldu :D

0|0
    0|0
  • türkiyede ona cevap yazarlar babası belli mi panpa

0|0
    0|0
  • Komik.

Bu soruyu sorarken benzer sorulardan farkını çözemedim ben. Ana sayfada bile 3 tane aynı sorudan var...

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Alla alla buda yenimi çıktı :D eskiden hamile olununca gizlenirdi ayıp diye şimdi mesajla ilan ediyolar :D devir nasıl değişiyo ya :))

0|0
    0|0
  • Bekar olup bin tane halt yiyen kız var.

Kıza değil de babasına acırım. Yazık ..

0|0
    0|0
  • Boku çıktı bu işin.. Uyutuyorlar bizi kardeş uyan..

0|0
    0|0
  • Aynı sorudan defalarca acıldı ks bakmıyormu bunlara

0|0
    0|0
  • Duymayan kalmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...