Bisiklet sürerek kilo verilir mi?

Arkadaslar gecmiş zamanda antisepresan içmek zorunda kaldım epey kilo aldım. Her gören asırı kilo almıssın dıyo. Aslında cok kılolu obez degılım ama onlar bnm60 kg halime alıştıkları için şok oluyorlar. Bisiklet alcam sabah 2 saat aksam 2 saat sürsem yeterli mi? Yoksa ek olarak baska ne tür sporlar yapanilirim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kondisyon bisikleti alırsan daha çok fayda görürsün.

0|0
    0|0
    • Onlar pahalı abisi. Spor salonu 3 ay 100 tl. Aylık 50 ama zam gelmiştir bayadır gitmedim. Beni ikinci el bisiklet alcam 50 tl ye o yeter bana

• Siteden değil, mağazadan aldım. Aradım, üretici firmadan gelmesini bekliyorlarmış bana telim etmek için.

• Poffff beklicen mecbur

• iyi verdiriyor kendimden biliyorum :)

0|0
    0|0
    • Reis sitelere baktım Ama genelde bacak kası yaptırıyormuş. Verdirse de 2 3 kg anca. Sen kac kg verdin

• Bisikletten önce koşu yapıyordum yüzme filan 107 den 96 ya yüzerek devamında ise 81 e kadar koşarak verdim sonra bisiklet sürmeye başlıyarakta 65 e kadar düştüm günde 2-2.5 saat pedal çeviriyorum ne yiyip içtigime gelirsek istedigimi fakat dozunda :)

• Cevaplamayı unutmusum ek spor olarak street workout yapıyorum ve toplam 1.5 yıl kadar sürdü ve devam etmekteyim :)

• Düzenli sürersen ciddi faydasını görürsün

0|0
    0|0
    • Mecburum herkes kılo almıssın dıyo canımı sıktılar artık zayıflamışsın lafı duymam lazım. Kulaklığı takar çıkarım

Yükleniyor...