Kalçamı büyütmek, karnımda da kaslar oluşturmak istiyorum. Sporun bir faydası olur mu?

kalçamı büyütmek, karnımdada kaslar oluşturmak istiyorum. spor egzersizlerine başladım, bir faydası olurmu? ne kadar, ve hangi süre sonra bir gelişme görürüm? biriniz bu tecrübede bulundumu?

Güncellemeler:
spor falan yapiyorum, ama faydasi olurmu gercekten? okuduklarima göre olmasi gerekmis, ama ben biraz ümitsizim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıfsan 2 hafta içinde karın kasların çıkar ama haftada 4 gün ve günde 60 mekik çekmen lazım zor değil yani yarım mekik çeksen bile olur.

Kalça için;

1) haftada 2 gün koşulacak her gün yürüyüş yapılacak.

2) günlük kalori miktarınız fazla olursa kilo alırsınız.

3) kahvaltıda bir kase special K, 2 yumurta 1 bardak süt 1 simit ve kahvaltılık malzemeler ve en son bir dilim nutellalı ekmek yenilecek.

4) ara öğün 1 kase special K ve meyve yenilecek.

5) öğlen 1.5 porsiyon tavuk 1 simit yenilecek ekmek arası değil porsiyon olarak pilavlı garnitürlü olarak yanında ayran su ve soda içilecek tatlı yenilecek.

6) ara öğün milk shake veya dondurma yenilecek yanında bir tane hamburger menu yenilecek.

7) akşam yemeği çorba salata ana yemek ve pilav yenilecek tatlı ve meyve yenilecek.

8 ) ara öğün 1 kase special K yenilecek 1 dilim nutellalı ekmek ve pilav yenilecek.

bunları harfiyen yap 1 ayda 5kg garantiniz var, bu arada iyice kilo alayım diyorsanız yiyebildiğiniz herşeyi götürün hiç çekinmeyin lakin sağlıklı kilo almak için 2 gün koşu 1 saatten ve hergün akşam 20-21 gibi yürüyüş yapılacak yoksa bok çuvalı olursunuz ahahahaaaa

0|0
    1|1
    • bu kadar yemek yemeye vaktim yok ama :D

• Gelişmeleri mutlaka buradan yaz unutma ama :)

• tamam, olur :) yazarim

Erkekler Ne Diyor 2

• link

yukardaki gibi bir göbeğin varsa 4 ayda iyi görünüm kazanırsın.

link

böyleyse 1 sene

0|0
    0|2
    • Hocam dalga geçiyorsun galiba? Yukardaki göbek en fazla 3 haftada kas yapar zayıflarda her zaman kas daha çabuk gelişir. Bizzat kendim uygulattırdım ve sonuca bağladım.

• Tamam sana 3 haftada olur. başkasına olmaz ama ısrar etmeyin,

• Azmin elinden hiç bişey kurtulamaz :) Karın kaslarını çıkarmak o kadar kolay değil sigara içer gibi mekik bağımlısı olacaksın , kalça büyütme konusu ne demek onuda anlamadım , sıkılaştırmak olabilirde büyütmek ://

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• squat exercise

0|0
    0|1
Yükleniyor...