Eğer ki aramasa ben mi arayayım, mesaj yazayım?

Daha yüz yüze buluşma fırsatı bulamadık. 1 aydan beri telefonda konuşuyoruz.

Ben 4 gün sonra türkiyeye gitçem morali bozuk bu yüzden en ağzından bana öyle dedi. arabayla gitçem için sınıra kadar eşlik etçem falan dedi. Herneyse dün telefonda konuşuyorduk yolculuk hakkında işte. sonra birden bire ben yatcam dedi bende eminmişin dedim evet dedi kapatik.

ben buna inanmadım. iki üç saniye öncesinde uyumicam dedi sonra birden bire uykusu gelmiş. bende mesaj yazdım bana birdaha yalan atma diye.

hayır dedi uykum geldi söyledim dedi. eğer inanmıyorsan kontaktığımı keselim dedi. bende iyi geceler yazdım bunun üzerine sonra dargınlık olmassin diye bir saat sonra aklımdaşın yazdım.

geceden beri hiç bir cevap gelmedi ? kızgın galiba .. belkide doğru söylüyor ama o an öyle düşündüm işte.

aramasını veya mesaj yazmasını beklicem. hergün araşırız mesajlaşırız saatlerce. eğer ki aramasa ben mi arım mesaj yazım ?

siz napardınız bu durumda. kusura bakmayın belki bu soru çok basit ve anlamsız geliyor ama ben böyle durumlara alışkın değilim ilk defa başıma geliyor.

şimdiden teşekkür ederim.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Belki hakli olabilir AMA hatasi 3 dk once uyumucam deyip 3 dk sonrasinda uykum geldi deyip Pat diye uyumasi.

0|0
    0|0
    • iste sanki birisi onu aradi hemen kapatti. birden bire benim konusmami kesti nasil bir yol izlemeliyim

• Mmm isin icinde is var. Seninle gorusmesi gizli sakli sanki. Yani ogrenmesini istemedigi birileri var.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İş ciddiye bindiğinde, sapıtmalar olabilir.

0|0
    0|0
    • nasil yani ?

• Bazıları, sanal aşk peşindeler ya, gerçekte bir sevgilisi vardır, yada bu iş nereye kadar sürdürebilirim, heycan olsun diye, baktım geliyosun, düşünmeye başlarım hani sona geldikmi, yoksa,...

• Hangi ülkedesiniz?

0|0
    0|0
  • haksızsın ara ozur dıle sen yokken ama o ne cevızler kırar oh :D

0|0
    0|0
    • valla cok tesekkür ederim. yok ya kendisi tam bir odun. kirarsada kafasini kirarim o kadar :)

• nerden haberın olcak :D

Kızlar Ne Diyor 2

• sende ona mı takıldın çok sık eleyip çok sık dokuyorsun haberin olsun bi gün bıktırırsın oğlanı.biraz keyfine baksın çocuk canım ya 3 dakka ön ce uyumucam dedyse 3 dakka sonrada uyucam dediyse buna takılma sennle konuşmak istemiyo o an belki boş ver ya

0|0
    0|0
    • yani simdi napim

• cevap vermedyse görmemiştir yani mesajını.belki ailevi sorunu vardır fırsat bulamamıştır cevap atmayaçhemen kötü düşünmemeliisn

• hakisin. kaybetcek ne var ki ortada ? :) ben elimden geleni yaptim sira onda istiyorsa geri yazar

• Bence salla gitsin takmaya deqmezzz (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...