Kadro olarak en iyi takım hangisi sizce?

Ben Trabzonspor diyorum orta sahada eksik olsa da büyük değişim var takımda. Sizce?

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

• Warisi de aldiktan sonra Trabzonspor derim. Takim oturduktan sonra kimse tutamaz.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahcenin kadrosu oturdu sow kuyt emre gomhan volkan.. Yeni takviyelerde yerinde. Bence fenerbahçe'm...

1|2
    0|0
  • BEŞİKTAŞ :) bize DemBABA yeter :)

0|1
    0|0
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Beşiktaaaaaaaaaaaşşşşş ulaan:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Tamam kadro olarak en iyi Trabzonspor ama kadro iyiliği her zaman işe yaramıyor. Şu anda ligde en oturmuş kadro Fenerbahçe'nin kadrosudur. 11 yaşındaki çocuğa sor Fenerbahçe'nin ilk 11'ini sayar çatır çatır.

0|1
    0|0
  • Trabzonspor iyi oyuncular aldı ama kadro çok kalabalık oldu bu takımın oturması 2 ay alır. beşiktaşın kadrosu iyi ancak alternatifi az. fenerbahçe zaten sadece ligde oynuyacak kadrosu oturmuş ve yeterli. Galatasaray ise son transferlerden sonra alternatif arttı tek sorun yabancı kontenjanından dolayı nasıl bir kadro oluşacağı.5. haftadan sonra takımlar kendilerini belli etmeye başlarlar.

0|1
    0|0
  • Son transferlerden sonra gs benc net kadro derinliği olusturdular yaşlıda olsa kaliteli oyunculara sahipler

0|2
    0|0
  • en iyi kadro galatasarayda, en uyumlu fener, en genc besıktas en kalabalık trabzon, bakacagız bunlardan hangısı degerlıymış, sezon sonunda bellı olacak, gonlum galatasaraydan yana ama gonulden gecen olacak dıye bır sey yok, bakıp gorecegız

0|1
    0|0
  • En iyi kadro maalesef fb de.. gsli olarak itiraf etmek zorundayim. kadroyu korudular en iyi transfer bu bence. ts nin 21 transferi var zaman lazm

0|1
    0|1
  • En iyisi başakşehir

0|0
    0|1
  • fener-Beşiktaş arasında kalıyorum. ama gsde ilk maça iyi başladı. trabzondan bir cacık olmaz. bu kadar yanlış transfer mantelitesi olmamalı. trabzonlu varsa burada, beni anlayacaktır. aldıkları futbolcuyu 2 hafta sonra yolluyorlar. borç yapa yapa transferler falan. aynı bizim demirören dönemi gibi

1|0
    0|0
  • malasef Fenerbahce bu sene yalan olur
    bence bjk cok ıs yapacak bu sene

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak beşiktaş

0|1
    0|0
  • Bence Urawa Red Diamonds çünkü her maç 5 gol atıyolar süper takımları var

0|1
    0|0
  • Fener bence

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe <3 <3 <3

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇEM<3

0|0
    0|0
  • Alayına galatasarayy :D:D

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlik olarak gurur duyuyorum kendimden beşiktasli olmak cok farkli duygu gercektenn.. Bir gun herkz besiktasli olacakkk

0|0
    0|1
  • Fener bildiğin fizik kasiyo. Baksaniza emenikeye defansı onune katıp götürüyor :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bide sağ bek gelirse tamam :)

1|0
    0|0
  • gs ama takim oturmadi daha

0|1
    0|0
  • son trnsferlerle beraber Galatasaray

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Galatasaray diyorum sadece forvet eksik kanat lar süper hele orta sağa deffasda iyi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe müthiş bir fizik gücü ve oturmuş kadro

0|0
    0|0
  • ...
    bence real madrid kadrosu en iyi... türkiyede en iyi kadro fenerbahçede malesef galatasarayımızın kadrosu zayıfladı bu sene

0|1
    0|1
  • ADANASPOR

0|1
    0|1
  • olum salakmısın taşakmı gecıyorsn tabıkı GS

0|0
    1|2
Yükleniyor...