Galatasarayın yeni transferleri Pandev ve Dzemaili' yi nasıl buldunuz?

Tüm takım taraftarlarının cevabını bekliyorum saygılı ve küfürsüz olun lütfen.

Güncellemeler:
tarık çamdal bide

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar liginde iyi bulmak dileğiyle

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha maçlarda goremedik yani insallah iyilerdir. Yani iyi oyuncuya gercekten ihtiyacimiz var gecen fb-gs kupa maçinda gordük malesef performansımızı

0|1
    0|0
  • Şimdi iyi veya kötü buldum demek için erken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• pandev etkili olacaktır. dzemaili bilmiyorum. tarık iyi transfer bence ama zaten orada veysel vardı. ordada bir soru işareti var. 2side yedek klubesinde bekletilecek biri değil. tarığa o kadar para verene kadar yedek kulübesinde sabri bekleseydi :) belkide farklı mevkide oynatacaktır. tercih meselesi

0|1
    0|0
  • Türkiye standartlarına gòre iyi oyuncular kadro derinliği açısındanda bu transferlerde iyi oldu

0|1
    0|0
  • Pandev iyi transfer iyi iş yapar. dzemaili dirençli fizikli bir orta saha oyuncusu uzaktan iyi şuıtları var tarıkta hem sol hhem sağ bekte oynayabiliyor hem hızlı hemde genç ben beğendim transferleri

0|1
    0|0
  • iyi bence

0|1
    0|0
  • Forvet hattı gerekliydi iyiki pandevi aldık. Bakalım 2-3 hafta oynasınlar nasıl bulduğumuzuda o zaman söyleriz kardeş.

0|0
    0|0
  • Pandev é gerek yoktu bence 31 yaşında adam. Onun yerine almeida olsaydı daha iyi olurdu sanki bedelsiz de alırdık

0|0
    0|0
  • Bn fenerliyim. Ikisinide cok seviyordum bildigim oyuncular. Gs i bir gomlek yukari tasir :))

0|1
    0|0
  • tarık çamdal ve dzemali gayet iyi ama pandev dandik. tabii verdikleri para azıcık olduğu için sorun yok bence isabetli olmuş

0|0
    0|0
  • ben bulmadım şampiyonlar ligi için mi aldılar bunları aldılarsa şampiyonlar ligi maçlarında sahada bulamazlar buna adım gibi eminim

0|0
    0|1
  • pandev iyi transfer ama duyumarıma göre ağırmış tarık gereksiz bir trasfer dzemaliyide ilk kez duyuyom

0|0
    0|0
  • İyişallah çok ıyı transfer olur ve GALATASARAY da çok iyi işler yaparlar :)

0|1
    0|0
  • Aldıkmı iyi ya yeni haberim oldu:-)

0|0
    0|0
  • Zaman göstericek ama pek faydalı olacagına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • cemaliye bence gerek yoktu ama pandev iyi

0|0
    0|0
  • isimler iyi bakalım maçlarda ne yapacaklar henüz değerlendirmek için çok erken.

0|0
    0|1
  • 4. yıldıza büyük katkıları olacak futbocular.

0|1
    0|1
  • sıradan oyuncular

0|0
    0|1
Yükleniyor...