Spora yazıdım 170cm boy?

Meraba 170 cm boyum var 67 kiloyum ideal kilom nedir 15 kilo vermek istiyorum çevredekiler çok olur diyor
Sizce 170 cm bir kız kaç kilo olmalıdır?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence kılo oranın boyuna gore normal hıc verme cokta vermek ıstersen 2 kılo ver 65 olsun kal oyle

0|0
    0|0
    • bir kızla kilo konusuna girsen ve 65 dese yuhh falan demezmisin utanıyorum kilomdan çünkü?

• o zaman sen bılırsın ne yapayım ben. bu arada teşekkür ederim

• Asıl ben teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Bugün spora yazılmışsın 15 kilodan bahsediyorsun vermeye bir başka kendini iyi ve güzel hissettiğin zaman kilonu korumaya alırsın

0|0
    0|0
  • diyetistyene gidin -_- böyle olmaz ben gittim 104.5 kiloydum şu an 98 kiloyum -_- 1.96 boy var 95 de fit olursun sen dedi -_-

0|0
    0|0
  • bende 10 versen yeter bende yazıldım bakam

0|0
    0|0
  • kadınlarda her zaman boy oranının 10 altı yani 1.70 isen 60.. erkeklerde ise 5 kilo altını savunmusumdur yani 1.85 isen 80 kilo iyidir..

0|0
    0|0
  • ben de 2007'de başlamıştım spor hayatıma :) ne günlerdi be aklıma geldi şimdi... :) BU ARADA YAŞIN KAÇ? Ve sakın ona buna bişi sorma bu sitede herkes doktor mühendis polis..

0|0
    0|0
    • 17 yaşım

• 17 yaş güzel. Şimdi benim dikkat etmediğim fakat yeni başlayanların üzerinde kesinle durmalarını tavsiye ettiğim birşey var ' ESNEME ' esneme hareketlerini mutlaka ve mutlaka yapmalısın spordan önce 15 dk ve spordan sonra 15 dakika aynı hareketler. Yaparken hiç kendini kasma ve sakın esneme yapmadan spor da yapmayoksa kas kasılması olur bendeki gibi =). Bir diğer üstünde duracağım şey ise , hareketleri dik durarak ve tam, doğru yapmak. Hocanın verdiği tüm programları harfi harfine uygula. 5 ay sonra zevkini yaşa ;)

• Sağlıklı yaşam için kilon gayet iyi. Ama biraz fit bir bedenim olsn diyorsan 60 kiloya doğru inebilirsin

0|0
    0|0
  • 60 iyidir.

0|0
    0|0
  • 10 versen yeter

0|0
    0|0
  • boyun 170 cm ıse senın aşırı zayıflık kılon 55 tır onun uzerındekıler normaldır

0|0
    0|0
  • kesinlikle güzel bir karar. çok ideal bir kilo belirlemişsin. doğru olan o kiloda olman zaten.

0|0
    0|0
  • 15 kilo çok fazla 60 olsan yeterli

0|0
    0|0
  • kıza göre 60

0|0
    0|0
  • saçmalama ya kilon ideal ben 1.80 boy var 110 kg öleyim o zaman

0|0
    0|0
  • 60 iyidir kank

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 170 boyun varsa eger 7 kilo vermen lazim yani 60 kilo olman lazim ama senin dedigin 15 kilo verince 52 oluyosun mankenlerden bile zayif oluyosun yani bua demmkki bir deri bir kemik bnce hos bir goruntu değil zaten norml bir insanin boyuyla kilosu arasindaki fark 10 mankenleedede 15 olmasi gerekiyo

0|0
    0|0
  • 55-60 arasi

0|0
    0|0
  • Bende 1 70im ve 65 kiloydum hiç memnunda değildim doğrusu şu an 60a düştüm ama hala bölgesel kilo verme amaçlı spor yapıyorum üstelik öncedende çok zayıftım sınav stresi nedeniyle kilo aldım ben vermelisin diye düşünüyorum ama bazen yüzden verebiliyo insan yanaklar falan çöküyo e o da hoş olmuyo tabi iyice bir araştırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...