Kas ağrıları için önerileriniz?

Kas ağrıları için önerileriniz nelerdir spordan sonra özellikle dambıldan sonra her yerim tutulur kas gevşetici alıyorum ya siz?:)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kas gevsetici alma sakin napiyorsun bide agirlik calisiyormussun herhangi bir ters harekette kirilir bak
    Doktorlar sporcular sakatlandiginda kas gevsetici verirler ama fitnees yapmayi agirlik yapmayi spor yapmayi birsureligine yasaklarlar

Ben kullanma derim

0|0
    0|0
    • Hmm önerin var mı acaba?

• Kaslarin aciliyor gelistiyorsun sanirim her gun bir oncekinden daha fazla zorluyorsun kendibi ki amac da bu zaten baska turlu gelistiremezsin agri olmadanda gelismez kaslarin kemiklerin isyan edecek sana onerin var mi dersen uyumaya calis :) arti hic bisi yapma

Kızlar Ne Diyor 3

• sıcak duş biraz ovalama bir de ağrıyı bile bastıracak denli yorgun olmak.. nasılsa uyuyunca sabahına bişeyin kalmaz:)

0|0
    0|0
    • Vallahi tam tersi sabah uyanınca heryerim tutulmuş halde uyanıyorum:)

• Yeni basladıysanız agrı normal

0|0
    0|0
  • Kas gevsetici ve sonra ılık suyla temiz bir duş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Acı iyidir bişey olmaz. Benimde 2 gündür bütün kaslarım ağrıyor. Anca dinlendim bidaha çalışıcam :)

0|0
    0|0
    • Bende bazenkeri 1-2 gün ara veriyorum acaba daha hızlı çözüm yok mu

• Sürekli kas çalışırsan zarar verirsin kendine zaten. Eğer yeni yeni başladıysan 1 gün çalışıp 2 gün dinlenmen normal. İlerde 1 gün çalışıp 1 gün ara verebilirsin. Kasların gelişmesi için dinlenmesi lazım.

• Aynen öyle oluyor, ama çalışmamızın göstergesi bu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...