Galatasaray'ın yeni transferleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

ne düşünüyorsunuz?, yeterince gereksiz oldu bence yapmış olmak için yapıldı yanii

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Bu transferlerden sonra 4-3-1-2 sistemi ile oynayacağımızı düşünüyorum orta sahadaki üçlüde Selçuk-Melo-Dzemaili forvet arkasında Sneijder ve forvettede Burak-Pandev ikilisi oynayacaktır buda Bruma ve Olcanın yedek kalacağı anlamına geliyor ve bu beni fazlasıyla üzüyor

1|0
    0|0
    • gereksizz ! elinde o kadar çok yabancı kaldı kiii , o kadar yük oluyorlar ki takıma , amrabat'ı dany'i vermemize rağmen elimizde çok yabancı var ama inatla yabancı futbolcu alıyoruz !

• burada mesele gol atmak değil burdaki esas mesele forvet mevkisinde oynayan oyuncuların oynadığı oyun eğer bir forvet ilerde top tutamıyorsa arkadaşlarına servis yapamıyorsa topları kontrol edemiyorsa gol atsada pek birşey değişmez Elmander çok gol atan bir oyuncu değildi ama oynadığı oyunla takıma çok katkı sağlıyordu

• vallaha bilemiyorumm , elindekiler gayet yeterdi ,, az önce söylediğim gibi 3 futbolcunun daha yokoluşunu izleyeceğiz bu sezon daa !

• Bu transferlerle değil şampiyonlar ligi ikinci turu, uefa ya gidilmez ligde muamma. Millet kadro gençleştirir bizimkiler yaşlandırıyor...

1|0
    0|0
  • Pandev ücretsiz diye alındı maksat transfer yapılmadı denmesin diye. Bence faydalı olamayacak. Dzemaili iyi transfer orta sahada iki yönlü oynuyor. Dünya kupasında da iyi bir performans gösterdi. Tarık'da yerli olduğu için o kadar para verildi yazık gerçekten. Ntvspor'da geçen seneki istatistiklerini verdiler. Bir sağ bekin koskoca sezonu 1 asist 0 gol ile bitirmesi olacak şey değil. Bir önceki sezon asist bile yapmamış. Şu çok iyi anlaşılmalı ki Galatasaray futbolcu alıyorsa bu futbolcular Galatasaray'a seviye atlatmalı. Galatasaray genç futbolcuların geldiği Galatasaray sayesinde futbolcuların seviye atlayacağı bir kulüp değil.

1|0
    0|0
  • pandev gibi sıradan golcü için yabancı kontenjanını kullanmak büyük yanlış

1|0
    0|0
  • pandev hadi forvette
    ya orta saha oyuncusunu napcagiz?

1|0
    0|0
  • Pandev yerine daha çok pivot özellikli forvet oyuncusu alınabilirdi ama yinede gol yollarında iş yapacaktır. Dzemaili'nin yedek kalacağını düşünüyorum yabancı sayısını göz önüne alarak , mevcut takımda tarık çamdal da hem sağ hem sol bekte şans bulacaktır

1|0
    0|0
    • işte yabancı sınırını düşünüp transfer yapsalardı daha iyi olurdu diyorum yoksa pandev iğrenç oynar dzemaili çok kötü demek değil amacım

• yaa kafamda bir 11 yok açıkçası ama prandellinin kafasındaki 11 net ;) boşu boşuna geldiler bence bir 2 maç ilk 11de çıkarlar sonra yedek kulübesine düşerler sonra farketmeden başka takıma giderler aynııı cris gibi ;)

• zaman göstericek ama chedjou konusunda bence de defansın bel kemiğidir. Prandelli nin 5+3 de seçim konusunda işi zor

• Pandev iyi transfer bence Beşiktaşlı olarak söylüyorum iş yapar, bu arada ligtv uygulamasına üye misin sen?

1|0
    0|0
    • iş yapmaz demedim , sadece takıma yük olur dedim iyi de oynasa kötü de oynasa , hangi?

• Kesinlikle geçmişi önemli değildir, bir daha yakalarsam atayım linkini :)

• Tarık iyi ve genç bir yetenek ama o kadar para etmez bide üstüne umutu vermek tam bir fiyasko. dzemaili iyi futbolcu ondan yana sıkıntı yok ama düşününce amrabat gibi oyuncuyu bunu alabilmek için mi gönderdik çok acı. Pandev tamamen boş transfer fakat çok düşük bir miktara gelmesi avataj yoksa çok iş yapıcağını zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • bence işleri bitmiş onların

1|0
    0|0
  • Gereksiz filan değil, forvete ihtiyacımız vardı zaten pandevi aldık. Ayrıca orta sahada selcuğun formsuzluğu nedeniyle Dzemaili aldık. İyi yani

1|0
    0|0
    • bilemiyorum yabancı alıp duruyoruz bunu geçen sezon da yaptık yarısını oynatamadan geri gönderdik , gereksiz yabancı transferler yapıyoruz.

• O da benim senin sucun değil, yönetimin hocaların suçu. Biz taraftarız cefasıda bizim sefasıda.

• yahu kesinlikle desteği çekecek değilim , ama takımımın da saçma sapan kararlar alması içimi yakmıyor da değil !

• Baskan pandev tr liginde cok iyi oynar tam ona gore bir lig dzemalilide cok iyi ama tarik camdal 2 3 mactan fazla oynayamaz iddaya girerim

1|0
    0|0
  • Pandev iyi bence sneijder ile oynar buraktan iyidir dzemalide iyi Tarık boş oyuncu verilen paraya yazık

1|0
    0|0
  • Transfer iddaaları ; Mario Balotelli , Dzeko , Torres
    Gelen oyuncu : Pandev

1|0
    0|0
  • pandev etkili olacaktır. diğer 2 sini bekleyip görecez. veysel ve tarık. birisi klubede kalacak.

1|0
    0|0
  • sen baya GALATASARAY <3 fanatiğisin :DD

1|0
    0|0
  • Pardon da kız mısın? Valla helal olsun. d. d

1|0
    0|0
  • Bence iyi adamlar. İşe yararlar yani. Pandev ve Dzemaili çok iyiler

1|0
    0|0
    • tabii oynama şansı bulabilirlerse ;)

• aşk acı vermez acı vermeye başlamışsa aşk gitmiştir zaten :)

• Sende sade futbol ayağı yok maşallah :D

• Hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • Oyuncuları duyunca şaşırdım fiyatlarını duyunca şoka girdim

1|0
    0|0
  • Hic bir futbolcuyu oynamadan takimla birlikte gormeden degerlendiremeyiz

1|0
    0|0
    • benim anlatmak istediğim pandevin iğrenç oynadığı değil pandev'in oynamak için şans bulamayacağı ya da elimizde olan diğer yabancı oyuncuların takıma yük olacağıdır ! yani pandev'in iyi oynaması bile takıma zarardır !

• eboue elde kaldııı :/. hajrovic diyecektin heraldee !

• eboue'ye lisans çıkartılmadı

• Sabri affedildi haberinz var mı :-)

1|0
    0|0
    • Sabri ne yapmıştı ki affedilcek pardon?

• Kadro dışı bırakıldı teknik direktör tarafından işte kilolu falan diye ama şimdi aldılar kadroya tekrar yolsa adam futbolu birakacakti

• Orta sahada dzemaili-melo-selçuk. Kanatları zor kullanırız. Tiki taka oynucaz heralde. Forvette pandev-burak. Arkalarında sneijder. Tarık elde patlar gibime geliyor ama inşallah semih gibi yüreğini-hırsını ortaya koyarak oynarsa sıkıntı çıkmaz inşallah

0|0
    0|0
  • Tarık hariç gereksiz transferler. Pandev gibi bir futbolcuya ihtiyacımız vardı tamam ama bu pandev değildi. Mevlüt için çok uğraştılar türk olsun diye ama olmadı. Dzemaili ise iyi bir transfer ama gereksiz olduğunu düşünüyorum. Tarık ise gereğinden fazla pahalı ama hem sağ heme solda oynaması , genç, yetenekli ve türk olması adamı joker konumuna sokuyor. Bazen istediğin bir şeyi almak için kazık yersin buda o durumlardan biri oldu.

0|0
    0|0
    • Fakat yinede galatasaray için iyi bir şey olsada futbolcular açısından iyi değil. Rakibe göre bir takım ortaya sürebilmek her takımda olan bir şey değil işte galatasaray buna sahip şuan. Fakat tabi birde futbolcuların arasında uyum yakalması var ki buda büyük bir sorun.

• ideal kadro
    muslera
    semih chedjou
    veysel tarık
    melo selçuk

olcan sneijder

burak pandev

ya da chedjou yerine hakanı koyup orta sahada dzimaliye oynatabilir

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama şunu diyorum Tarık fos çıkacak süper ligin mayasında var bu bir oyuncu için çok uğraşır sonunda alırsan o oyuncu verimli olamaz. Birde şu yönü unutmamak lazım bu son 3 transfer yapıldı ama hepsi kampı kaçırdı büyük dezavantaj

0|0
    0|0
  • Pandev tamam da yabancı orta saha gereksiz

0|0
    0|0
  • bence gayet iyi ve makul ücrete anlaşılmış. Ünal başgan yine patlattı son gün :)

0|0
    0|0
  • hepsi boş

0|0
    0|0
  • Nerede bitmiş ihtiyar adam var topluyorlar bizim takıma

0|0
    0|0
  • Gs nin yeni transferinin ameka sana bir şey olmasın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir tek Pandev iş görebilir bence. Ama şu futbol ile trabizon uşağı gibi 23 topçuda alsa gs bişey yapamaz ya zor gibi

1|0
    0|0
  • Görcez verimi artık zamanla

1|0
    0|0
  • Valla oynadıkları oyun gösterir şimdiden bişey demek istemyrm ama Pandev iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...