21 yaşından sonra boksta birşeyler yapabilir miyim?

Bu sene full time box yapmak istiyorum.
Fiziğim fittir ama fazla güçlü olduğum söylenemez.

Sorum şu, hiç boks yapmadım ama yazılmak istiyorum. 21 yaşındayım. Boksta ilerleyebilir miyim?

Azimi sıçan taşı deler demeyin azim başka bir konu. Konu kapasite

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• İsteyince yapamyacagn bisey yok gittigin boks clubunde müsabık sporcular olursa daha cabuk ogrenirsin tekniginu ogrendikten sonra sparring yap hergün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• zor be :(

0|0
    0|0
    • Nedenini sorabilir miyim?

• senın yasında amator karsılasmalara cıkıyorlar sen gec kaldın. senın o sevıyede bıle maclara cıkmaya baslaman yaşından dolayı dahada uzucak. 15 16 da baslasaydın ıhtımal olurduda artık zor.

• Benim de kafamda var ama önce biraz fitness yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Ben 3 ay yaptım fitness. Boksta da var bildiğim kadarıyla güç antremanları

• Ben bir 9 ay gidicem okul boyunca önümüzdeki sene bende 21 olucam o zaman bende boksa gitmeyi düşünüyorum valla ama geç olduğunu düşünmüyorum belki Prof olamayız ama bende öyle birşey istemiyorum zaten

• Boks da fit olman önemli değil, boks da esas olan güç ve dayanıklılıktır.
    İlerleyebilirsin elbette

0|0
    0|0
    • Elbette onu biliyorum. bir boks hocasıyla konuştum (bayan türkiyede ağır siklet 2.) bu yaştan sonra zor olur kendi çapında yaparsın ama dövüşlere zor çıkarsın gibi bişey demişti.

• Yok usta onlar halt etmiş. Yok çocukluktan görmek gerek, yok esneyemezsin falan onlar hikaye. Başka yerler ara onlar senin üstüne çok düşmezler. İnsanoğlunun vücudu hertürlü spora alışabilir. Sadece zaman ve emek gerekir

• hobi olarak her yaşta yapabilirsin ama ciddi lisanslı düşünüyosan çok geç bu yaş

0|0
    0|0
  • ben 25 yaşında başladım

0|0
    0|0
Yükleniyor...