Diyet hakkında yardım?

arkadaşlar isveç diyeti nasıl oluyor işe yarıyormu?
veya önerebilceğiniz güzel zayıflatıcı diyetler var mı?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle internetten diyetlere bakıp kafayı yemek yerine, kendi kendinizi analiz edip yediklerinizden kısarak, yediğiniz ürünlerin yerlerine light olanlarını koyup, ekmeklerinizi çavdar ve kepekli yapıp, ara öğünlerinize hafif besinler ekleyip, akşam saat 9 dan sonra yemek yemeyerek, gün de 1 saat yürüyüş yaparak kilo verebilirsiniz.
    Bitki çayı kürü uygulayın bir de herkese yazıyorum site de ki sana da vereyim;

Aktara gidip yeşil çay, kurutulmuş kiraz sapı, çubuk tarçın alıyorsun.(Kurutulmuş kiraz sapını kapalı fabrikasyon çıkışlı paketlerde al üretim tarihine dikkat et)
    Her sabah kahvaltılardan 1 saat önce bir cezveye 1 şeker kaşığı yeşil çay,5-6 dal kiraz sapı, çeyrek kadar çubuk tarçın koy. Bunların üzerine çooook iyi kaynatılmış ssu dök. Cezvenin üzerini birşeyler ile kapat.3 ile 5 dakika arası bırak demlensin. Çok soğumadan süz ve üzerine 2-3 damla limon sık.
    Aynı karışımı akşamları yatmadan 1 saat önce de iç. Günde 1 saat yürüyüş yap. Farkı görüp bana teşekkür edeceksin.
    Faydaları : Kilo verdirir, metabolizmanı hızlandırır, terlemeni çoğaltır, böbreğini çalıştırır, bağırsaklarını düzenler, vücudunda toplanmış ödemleri atmanı sağlar, ciğerlerini temizler, cildini güzelleştirir.
    Yan etkileri : Çok fazla tuvalete çıkartır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Kısa sürede kilo verebilirsin ama onları koruması daha zor. Düzenli spor yap felan diycem bunları herkes söyler. Hayatında küçük değişiklikler yap , metabolizma hızlandırıcı şeyler : yeşil çay, sindirime yardımcı kahve. Daha çok su iç ortalama günde 2000 kalori alan bir insan günde 2.5-3 litre su içerse metabolizma hızı %10-%15 artıyomuş. Yemekleri bol baharatlı tüket. Soğuk , buzlu çay veya soğuk su sana pek yararlı olmasa da içersen serinletici etkisi old. vücut ısıyı yükseltmek için daha fazla enerji harcıyomuş. Abur cuburu kes en azından 3 kilo beleşten gidebilir. Bence spor yapsan daha iyi üşeniyosan ip atla evde yürüyüşle hemen hemen aynı

0|0
    0|0
    • evet evde ip atlıyorum fakat bir faydasını göremiyorum
      isveç diyetini duydum o da dediğiniz gibi zor galiba

• her şeyden ye ama az ye.
    protein ağırlıklı beslen. karbonhidrat çok fazla tüketme
    yemeklerınde yağı ve tuzu azalt
    şekeri kes. kilo verırsın.

0|1
    0|0
  • Canım ben isvec diyetiyle 4 günde 4 kg vermistim hergun bayılıyodum fazla dayanamadım bıraktım ve anında aldım kiloları berbat bisey bence yavas yavas ver saglıgından kaybetmezsin en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...