Galatasaray'ın yeni transferleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dzemaili transferine gerek var mıydı? Selçuk İnan'ın formsuzluğu nedeniyle mi alındı diyeceğim fakat yabancı sınırı var kimin yerine oynayacak? Melo yerine oynayacaksa Melo sizcede daha iyi değil mi? Pandev hakkında da kafamda soru işaretleri var. Madem yabancı bir forvet alınacaktı neden 40 maçta 8 gol atan oyuncu alındı? Galatasaray bu transferlerden nasıl yararlanır?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Muhtemelen sistem değişecek ve üçlü orta sahaya döneceğiz bu sistemdeki orta üçlüde Selçuk-Melo-Dzemaili forvette Burak-Pandev forvet arkasında ise Sneijder olacak diye tahmin ediyorum ama bu durumda Olcan ve Bruma yedek kalacak buda beni fazlasıyla üzüyor.

0|1
    0|0
    • Bu durumda kalede de Muslera olduğuna göre yabancı açığı kalmıyor bu da demek oluyor ki defansta yabancı oyuncu olmayacak bu da çok gol yememize sebep olabilir stoperde Semihten başka kime güvenebiliriz ki? Ayrıca Selçuk aşırı derece de formsuz Olcan ise kaliteli bir oyun sergiliyor. Olcanı kesmek yerine Selçuk'u kesmeyi tercih ederdim

• Aynen benimde tercihim senin gibi olurdu. Bence elimizde çok iyi bir kadro vardı ama bunu kullanmayı bilen yoktu Fatih Terim hariç. Yani pek gerek yok gibiydi bu transferlere. Aa bide tarık solda mı oynuyordu sağda mı?

• Tarık sol bektede oynuyor ama esas mevkisi sağ bek dediğin gibi pekte gerek yoktu bu transferlere sadece Tarık bize yeterdi Olcan ve Bruma fark yaratabilen oyuncular bu oyuncular yedek kalmamalı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yine bindik bir alamete daha yorum yapmiyorum transferle ilgili icim sıkıldı artik ya 😒

0|0
    0|0
  • Podolski gelseydi iyiydi :D

0|0
    0|0
  • hep değerinden fazla para verilip alınan futbolcular adam gibi bir transfer yok kanımca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pandev siradan forvet

0|0
    0|0
  • Pandev güzel transfer ama Ünal Aysal 2. Dönem Trabzonu bir ziyaret eder

0|0
    0|0
  • bence bu oyuncular hiç de fena değil yabancı sınrı için o kadar adam gönderdi koyar bir yere
    pandeve gelince italyan liginde 20 gol atmak koşay değil türkiye ligi daha kolay olduğu için bu numarayı aşacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Yani illa ki bir kaliteleri var sonuçta napoliden geldiler ama 5 yabancılı sistemde bu adamların oynaması demek bambaşka bir Galatasaray olacak demek ve bir sistemi bozmak takımı aşırı olumsuz etkilemez mi

• sistem ve alışma konusunda haklısın bu devirde di maria toni kroos james rodriguez bile takıma anca alışıyor alışana kadarda birçok şey oluyor

• Pandev tamamen gereksiz ve gs yönerimin basiretsizliğini ortaya koyuyor. Son güne kalındı diye günü kurtarmak için alınmış belli. Diğer oyuncu iyi topçu ama gereksiz olmuş

0|0
    0|0
    • Oyuncuları izlediğim maç özetlerinden falan biliyorum hiç açıp da 90 dakika Napoliyi izlemedim ama merak ediyorum sence Pandevi Umuttan üstün kılan şey ne? Ayrıca Selçuk, Olcan, Melo, Sneijder, Hamit, Bruma gibi ortasahalarımız var biri formsuz olsa ötekini oynatırsın Dzemaili nerden çıktı zaten 5 yabancı sınırı var Muslera-Sneijder-Melo direk 3'ü doluyor bu ikisi oynarsa Bruma, Alex Telles, Chedjou oynayamayacak

• Videolarda Pandev güzel bitirici vuruşlar yapıyor o videolar bizi yanıltıyor diyorsun yani... Zaten iyi bir golcü olsa Napoli gibi bir takımda gol sayısı o kadar az olmazdı heralde. Umut'u Napoliye koysan bence o da en az o kadar gol atar

• Pandev eskiden kaliteliydi adamı interden gönderdiler 31 yaşında adamlara mahkum olmamalıyız artık. Napoli kadro bolluğundan gönderdi çünkü oynatcak adam çok yerine ve umut bence daha iyi, videolar her zaman en güzel golleri gösterir :)

• Pandev sıradan forvettende beter bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...