Kol hacmi genişletme?

Öncelikle herkese merhabalar. Ben bayağı bir süredir ağırlık olarak kol kası çalışıyorum. Boy : 1.76 / Kilo : 67

Dambıl ile kol kasını çalıyorum ve hacmini arttırmak istiyorum. Aramızda fitness yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi lütfen?

Benim kolumun son durumu bu : http://i.hizliresim.com/DovL0v.jpg

Yardımcı olursanız sevinirim...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hacim kazanmak için çalıştığın ağırlığı sürekli artırman gerekiyor örnek ben 5 set her sette 12 tekrar yaparsam ağırlığı artırırım hacim de beraberinde artıyor Eğer gelişim durduysa squat gibi egzersizler yapıp büyüme hormonunun salgısını artırmalısın şu an kollarında ki hacim yeterli görünüyor ancak ya yağ var ya da egzeriz bitiminde çektiğin için kolun normalden daha fazla şişip hatları gizlemiş olabilir

0|0
    0|0
    • Kaç kilogram önerirsiniz?

• Beslenmene dikkat et günlük ihtiyacın kadar protein alamaya çalış ayrıca kreaitin alırsan hacim artışı için yardımıcı olacak kasların yapısı kullanım amacına göre vucudumuz tarafından şekilleniyor vucut yeterli gıda ve zorlayıcı egzersizler sayesinde o kasları guclendiriyor eğer çalışmayı bırakırsan vucudun enerji kaybını engellemek için yavaş yavaş ihtiyacını görebildiğin güce geri cevirecektir

• Teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kol çok kaslı hoş olmuyor

0|0
    0|0
    • Yani bu bir tercih meselesi aslında bende bundan daha 3 ay öncesine kadar yapmıyordum kollarım bayağı cılızdı sırf kız arkadaşım istiyor diye başladım

Erkekler Ne Diyor 2

• Supplement kullanıyo musun?

0|1
    0|0
    • Hayır kullanmadım hiçbir zaman

• Pekala çok teşekkür ederim yardımlarınız için

• Rica ederim, yolun açık olsun.

• burada sana kim yardimci olcak git bodyforumtr ye

0|0
    0|1
Yükleniyor...