Her Fenerbahçelinin bilmesi gerekenler?

Her Fenerbahçelinin bilmesi gereken bilgileri yazar mısınız?

Güncellemeler:
Mesela ilk 11'i bilmelidir gibi başka neleri bilmelidir? Bu bilgileri yazar mısınız?
Öylesine aklıma gelen bir soru saçma yorum yapacaklar yapmasın

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• FenerBahçe'yi çekemeyenlerin çok olduğunu ve Türkiye'nin en kaliteli kulübü (dikkatini çekerim kulübü diyorum bazıları sadece futbol takımı olabiliyor) olduğunu bil ve bu takımı seviyorsak her şeyiyle sevdiğimizi bilmelisin kardeşim

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Turkiyenin en karaktersiz spor kulübünü tuttuklarni bilmesi gerekir

0|2
    1|2
  • efsaneleri bilmelidir : elvir baliç , elvir boliç , ortega , uche okechukwu, van hoijdonk , anelka
    1. dünya savaşında herkes kulüple ilgilenirken ve ordunun silahlarına el konmuşken fenerbahçeli futbolcuların kuvay-ı milliye ordularına silah kaçırması ve milli mücadeleye destek olmasıdır.

şike diye yıpratma sürecini bilmek değildir. olayın gerçek yüzünü ve diğer kulüplerin vefasızlığını bilmektir. şike uydurmalarına başkanım öyle bişey yapmaz diyebilmek ve salak adamlara güvenmemektir

1|0
    0|0
  • herşeye rağmen dimdik ayakta kalıp şampiyonluğa giden takımdır fenerbahçe. ligin diğer tüm takımları ondan nefret etmesidir fenerbahçe TARAFTARI VE CAMİASI İLE FENERBAÇE YIKILMAZ !

1|1
    0|0
  • şike denılınce tum dunyada fener dıye cevap verıldıgını bılmelısın oncelıkle

0|0
    0|0
  • Fenerbahcenin onur ve kader oldugunu bilsin yeter ha bide şükretmeli

1|2
    0|1
  • en büyük kulubün gs olduğu ve 6-0 temcit pilavı gibi söyleyip kulübün başka başarısı olmadığını bilmesi.

0|2
    0|2
    • 6-0 demişken derbi 6. hafta oynanacakmış -.-

• dikkat et sizinkiler gitmesin sene sonunda

• ben sportif gözlükle değerlendim nebiliyim biraz zayıf geldi italyanlar pek yapamıyor bizim memlekette ya ondan neyse boşverrr

• Cimbom eziktir, fenerbahçe rakipsizdir he birde cinconlular bizim uefa kupamız var derse al onu ***tüne monte et dersin.

1|1
    0|1
  • Gsyi 6-0 yendigimiz macin gollerini kimin attigini bilmek gibi

0|3
    0|1
  • 6 kasım 6-0 bılınmelı

0|1
    0|1
  • maçların skorlarını

0|0
    0|0
  • yazacaktım ama aşağıda o kadar güzel özetlemişlerki bidaha gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Spor Kulubü bir çok dalda mücadele eden ve sporcu yetişiren bir camia olduğunu bilmelisin

0|2
    0|1
  • Alexi ve Lefteri bilmelidir

0|1
    0|0
  • EŞEKLERE KÖYDE, KASABADA, ATLARA YARIŞLARDA , ASLANADA (CİNCON YANİ) KADIKÖYDE BİNİLDİĞİNE FENERBAHÇE ALIŞTIRMIŞTIR İNSANLARI,,,,,

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ın en asil düzgün ve şerefli takım olması

0|1
    0|1
  • Emre nin karakter sorunu olduğu kesinlikle

Fenerbahçeliyim

0|1
    0|0
  • Alexi lefteri ve 3 temmuzda yasatilanlara ragmen dimdik ayakta durabilmeyi

0|1
    0|1
  • takım kaptanı stad ismini başkanın ve t. direktörün isimlerini bilsen yeter sanırım :D

0|1
    0|0
  • futbolcusunu arabasında dövülmemesi gerektiğini sampiyonluk gidince stat yakılmaması gerektiğini vs

0|1
    0|2
    • avrupada 0 çeken tek türk takımı olduğunu karakter yoksunu başkanlar ve futbolcular barındırdığını çok var aklıma geldikçe yazarım

• bak bunu sakın unutma :D
    FENERBAHÇE-GALATASARAY: 0-7 MAÇI 12.02.1911 gs 7 kişiydi :D

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE nin efsanelerini bilmelidir

0|0
    0|0
  • fenev bahçe nin Aziz diye bir problemi olduğunu

0|0
    0|1
  • google abiye şike yazınca karşına ne çıkıyorsa o :D:D

0|1
    1|4
  • tek amaçlarının galatasarayı yenmek olduğunu bilmeliler

0|0
    0|2
  • Her fener bahcelinin bilmesi gerekenler:
    * şike yapmak
    * çamura yatmak
    * her b*ka şikayetçi olmak
    *federasyona yağ yakmak
    * hakem satin almak
    *başka takımdaki oyuncuya sakatlansin diye para vermek
    Kısacası fenerbahçeli olmak ayricaliktir.. ^^

0|1
    0|0
    • Allahına kurban senin:) özetlemişsin

• @OnurShTr ev bro ;)

• bir insan bir başkasının duygularına bu kadramı tercüman olur elimden gelse + 1000000000 felan verirdim valla

• aslında fener değil şikebahçe olduğunu.

0|0
    0|5
  • şamoiyon olmadan şampiyonluk kutlayan, seyircisiz macta ceza alan ilk ve tek spor klbudur

0|1
    1|0
  • Gs yi 6-0 yendiğini ve kadikoyde 14 senedir gs ye yenilmediğini bileceksin

0|0
    0|0
  • 3 a yı biliceksin aziz alex volkan a yısı

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• şike
    Aziz Yıldırım 'r'leri söyleyemıyor. fenevbahçe diyor:)

0|2
    0|2
  • özenti bir fenevbahceli daha. aferin kızım

0|1
    0|3
    • Hemen böyle bir yargıya varamazsın özenti değilim. Doğduğumdan beri Fenerbahçeliyim, sonradan dönenlerden değil. Her şeyiyle takımımı seviyorum. Bilmem gerekenleri de biliyorum. Her soru öğrenmek için sorulmaz bu da sana bir bilgi olsun.

• Bu sitede nasıl sorular sorulduğunun farkında mısın bazı sorular anlamsız bazıları ayıp bazıları saçma. Böyle bir soru sormak geldi içimden ve sordum. Ben takımımı dikkat çekmek için kullanmam genelleme yapma beni tanımıyorsun bile. Öylesine aklıma gelen bir soru sordum bundan dolayı bir kanıya varamazsın sana bu hakkı kimse vermez.

• tamam kes.

• Şike vardır, fenerbahçe onun kulu ve elçisidir.

0|1
    0|3
    • bazıları da vardı şikenin zamanın da efendisi olmuştur Türkiye'ye şikeyi onlar getirmiştir hani şu bildiğimiz cincon diye tabir ettiğimiz

• Bazılari da vardır kendi cümleleri olmayan ne duyarsa onu söyleyen

• Gocunmayin

• Türkiye'nin ayakta durabilen tek takımıdır. Yani bugün stad arazisiyle birlikte stadına sahip olan başka takım yok Türkiye'de. Bugün paraya sıkışsa %49 hissesinden 300 milyon dolar gelir eldeedebilecek bir potansiyeli var. Yani Fenerbahçe kendi ayakları üzerinde duran tek takımdır.

1|1
    0|1
Yükleniyor...