Karın kası için uygun egzersizler nelerdir?

Merhabaa^^
Karnımın sıkı ve hafif kaslı olmasını istiyorum. Ne yapmaliyim ve ne kadar yapmaliyim?

http://hizliresim.com/q9XzaW şu an karnım boyle. Hangi egzersizler benim icin uygundur?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle hafif, seni çok fazla zorlamıyıcak egzersizlerle başlangıç yapabilirsin.

Başlangıç için Örnek Program;
    Crunch: 3 Set 15 Tekrar
    Leg Raise: 3 Set 15 Tekrar

haraketlerin ismini googleda aratarak nasıl yapıldığını öğrenebilirsin. Zamanla bu haraketlere alıştıkça tekrar sayılarını arttırabilir veya başka haraketler ekliyebilirsin.
    Karın bölgen yağsız gözüküyor o yüzden biraz düzenli olursan amacına çok kolayca ulaşabilirsin.
    Ayrıca sıkılaşma ve kas geliştirmen için protein ağırlıklı beslenmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim dediklerini uygulayacagim yapabilecegim seyler, cok sagol

• önemli değil bilmediğin birşey olursa mesaj atabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 17

• ayy canım tam da söylediğim istediğim gibi olmuşsun. benim için çabalaman çok hoşuma gitti

0|0
    0|0
  • karnını degilde bence memeleri büyüt :D

0|0
    1|1
  • Karnın gayet normal sarkma yok ama karın kaslarını çalıştıracak hareketler ve her gün düzenli spor ve yürüyüş tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim belli bir program olusturmayi dusunuyorum

• basşakan karın kası öyle 3 5 ayda cıkmıyor 2 sene sıkı diyet :D en basta güzel beslenerek kas koyacaksın sıkı egzersizle sekillendireceksin :D

0|0
    0|0
    • Diyet mi :(

• aynen diyet diyetinin otrudugu an göreceksin buna takviye olarak sıkılasma plates antremanları veya fitnes mükemmel gelişim kacınılmaz :d

• yaş 13 falan mı

0|0
    0|0
  • Dolu mekik hareketleri var, onlar iyi gelecektir

0|0
    0|0
    • Yaziyorum bunu da

• Ayrıca salona filan gidersen kol ve bacaklarda sıkılaşır

• Kolumdan hayir gelmez de bacaklarim zaten kaslı

• Gayet iyi görünüyor şekil alması zor değil google store dan caynax abw programını indirin günlük egzersizleri düzenli olarak yapın bu arada beslenmenize de dikkat edin çok iyi bir vücuda sahip olacaksınız

0|0
    0|0
  • karnın güzel bence böyle kaslı karın kası olan kızlar itici bence

0|0
    0|0
  • sıkı ve hafif kaslı demişsin ama öyle zaten suan?

0|0
    0|0
  • bol bol merdiven çık ve koş. arada mekik çek

0|0
    0|0
    • Bunu zaten yapiyorum :)) yuruyen merdivenlerin oldugu yerlerde normal merdivenden cikmaktan biktim :D

• karnın yan taraftaki kağları için birebir dir. barfiks demirine asılı durup diz kapaklarını kilitle 90 derecelik açı yap. L harfi gibi.

• Tamam bunu yapicam cok zor bir sey ama cabalarim :D

• Mekik hareketleri karın kasını ortaya çıkarır

0|0
    0|0
  • gayet iyi şuanda daha fazlasını bir antrenör olarak kadında ben bile beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Denizde havuzda yüZ mekik çek ben öyle yaptım

0|0
    0|0
  • bol bol mekik çekmelisin

0|0
    0|0
  • Bayanlara kas yakışmıyor bence şu an iyi bozma derim

0|0
    0|0
    • Spor yapalim o zaman boyle kalsin :D