Hiç severek ayrıldınız mı?

Çok seviyorsunuz,aşıksınız ama sevgilinizden ayrıldınız yada o sizden ayrıldı. Böyle bir olay yaşadınız mı? Yaşadıysanız neler hissettiniz?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• oldu mu olmami ? Ne hissedeceksin uzulursun kalp kirikligi guvensizliklik... Sonra dunyanin sonu degil gecer baskasi gelir seni oyle cok sever ki otekisinden ayrildigin icin mutsuz oldugun icin ne salakmisim dersin.

0|0
    0|0
  • Ayrıldık seviyodum ama ayrıldıgımıza göre cok da sevmemiişiz be dedim.

0|0
    0|0
  • Oldu... İğrenç bir duyguydu.

İçim bomboş olmuştu.

Akşamına kadar ruh gibi gezip o gece 3 saat aralıksız ağladığımı bilirim...

Bir daha hiçbir zaman gülemeyeceğimi düşünmüştüm.

Ertesi gün sabah kalktığımda aynada kendime baktım ve güçlü olacaksın demiştim.

Unuttum şimdi adı bile sadece bir 'ay' adı benim için...

0|0
    0|0
  • ben severek ayrıldım onlar hiç sevmediler koymamıştır o yüzden onlara ama bana çok koydu berbat bi duygu kimse yaşasın istemem:((

0|0
    0|0
  • hayatımın dönüm noktası olmuştu..çok severken ayrılmak..feci bir duygu..çok sancılı geçti ama izi bile kalmadı,faydası bana güçlü bir bünye bırakmak oldu..

0|1
    0|0
  • yaşadım hemde küçücük bir nedenden dolayı o zamanlar tabi ki keşke ve dedim sonradanda çok pişman oldum

0|0
    0|0
  • Oldu, zamanlada alisir insan hatta zamanla unutabilir bile.

0|0
    0|0
  • beni sevdiğini söylerken gidip başkasıyla nişanlanmıştı yıkılmıştım

0|0
    0|0
  • dünyanın en berbt duygusuuu

0|0
    0|0
  • :( benle çıkarken hayvan gidip başkasıyla evlendi :( hislerimi hiç açmim yaşayan ölüydüm

0|0
    0|0
  • severken terkedildim hey gidi hey :D dünyam başıma yıkıldı sanmıştım ama yok öyle birşey :D

0|0
    0|0
  • Ailem yüzünden ayrıldık ikimizde çok sevmiştik..

0|0
    0|0
  • Oldu öyle şeyler. Olur.

0|0
    0|0
  • evet olmuştu, bazı sorunları sevmek falan çözmüyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• AŞk acısı ,keskin kılıç yarasından daha kötüdür ama kangren olan parmagı zaman geçmeden kesmek lazım,sonra eline ve koluna sıçrar,acıyı unutmak ta çabuk olur

1|0
    0|0
  • he öyle bir boku yemiştim zamanında ... doğrusu tam sevdiğimde si... gittiler ... içimizde patlasın ..

0|0
    0|0
  • çok uzaktık cok o mesafeler bizi durdurdu. Yıllar sonra tekrar gordugumde aynı acıyı tekrar hissediyorsunuz:( Daha ne diyebilirim ki...

0|0
    0|0
  • hep severek ayrıldım, gittiler :((

0|0
    0|0
  • bikere ben öyle bişey yapmıstımda sonundada sevgilim anlayışlımı cıktı diyelim odamı beni unutamadı :) sorunu hallettik muTLUyuz :) süperkız <3

1|0
    0|0
  • severek degıl de begenerek ayrıldım.

0|0
    0|0
  • antidepresan kullanmama sebep oldu. delirdim harbiden. şuan kalp boş çok rahatım keyf ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...