Nefretim erkeklere karşı kinim oldu

Farkettim ben hep değer verdiğim insanların eskilerini unutmalarını sağlayabilmişim. Gerçekten övünülecek bir durum mu bilemiyorum . Ben kendimi bildiğimden bu yana bu böyle oldu . Eskilerini unutturdum , hayatlarına hayat kattım . Tabi bunlar onların söylemleri . Kendimce birşeyler söylemiyorum elbette ki ; buna , hakkım yok tabi. Kimseyi sevemiyorum sadece sevdiğimi zannediyorum . Geriye kalan sadece bir boşluk . Sonrasın da alışıyorum . Kendime geliyorum ve anlıyorum ben sadece başkalarının canını yakıyorum . Aşık ediyorum araya mesafe kouyorum snrasında ayrılık braz seviyormş edalarında davranıyorum sonrası malum işte . Umrumda mı sanki. Erkeklerden Nefret Ediyorum Sanki.

Önce Aşık Et Sonra Bırak Metodu :) .

Güncellemeler:
Sevdim . Sevmesini bildiğim gibi vazgeçmeyi de bildim ..

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüdüğün yolda sadece '' o yolu seçen erkekler '' olduğu için , hep hüsrana uğruyorsun , ve uğratıyorsun.

Bilindiği üzere, 2 yol vardır iyi ve kötü.Gideceğin yola kendin karar verirsin.Hangi yolda nasıl tipler,nasıl insanlar çıkacağını az cok biliyor olmalısın.

İyi yolda , gidipte senin yaptığın gibi '' önce aşık et sonra bırak metodu'' nu bulamazsın. '' Seni sevmeyeni, seninle oynayanı , sana yalan söyleyinide '' bulamazsın.

Kötü yolda '' Aklına gelecek '' herşeyi bulabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ((((((((((((( Gönül öyle yol geçen hanı değil, Dergahtır.Paldır küldür girip-çıkılmaz , Günahtır ))))))

İki elinle bi yakanı düzeltemezsin haberin olsun.Sonra dersin ALLAH' ım ben ne yaptım...

Önce aşık et sonra bırak metodu --->> sizin gibi tek hücreliler yüzünden aşkın anlamı kalmadı ...

Sana karşı en büyük dileğim --->> Attığın kurşunla vurulursun inşallah ...

0|1
    0|0
  • bnce bunu sadece erkekler konusunda değerlendrmen yanlış olur bazı kızlarda vardr erkekleri bile gride bırakr burada önemli olan konu sevmeyi değer vermeyi bilen insanların sonu hüsran 1

0|0
    0|0
  • tüm bunları basma fistan giyerek mi yaptın?

0|0
    0|0
  • boşver neden seveceksin ki? evlilik mi olacak? boşver en iyisini yapıyorsun. ama çöpçatanlıktan vazgeç.

0|0
    0|0
  • Cisıs Kırayst!

0|0
    0|0
  • "iki ekmek al, eve git. biri büyük biri küçük iki ekmek al"

0|0
    0|0
  • Erkeklerden ben de nefret ediyorum kafana takma <3

0|0
    0|0
  • En tehlikeli kız modeli. Neden yazdın bunu ya şimdi senden örnek alacaklar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnız kalmayayım diye ilişkiler yaşamışsın sen.gerçekten sevdiğin kişi karşına çıkmamış senin.onlara ilaç olmuşsun ama kendi ilacını bulamamışsın.

0|0
    0|0
  • Demek ki tanıştığın tip yanlış.

0|0
    0|0
  • İlla hayatında bırısımı olmalı ?

0|0
    0|0
  • güzin ablamisin, bihter mi? karar vereydin iyiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...