Türküm, Doğruyum, Çalışkanım, iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorum...

en yakın arkadaşlarımdan birisi sevgilisinden ayrılmış sebepte atanamayan öğretmen olması yani parasızlık :(( evlilik düşünen kızlar niye önce adamın cebine bakar yahu kime sorsan kişilik karekter diye felsefe yapar icraate gelince yok son model araba kalın cüzdan gördümü ağızlarının suyu akar. hani hayat müşterekti nan?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• hic bi zaman maddiyata önem vermedim. vermemde. sevgiden baska hicbisey beklemedim ama yapamadi sevemedi beni.. bakir bilezige razimisin derdi? seninle evet derdim gülerdim.. ne olduki sanki? terketti sevemiyorum seni diye.. insanin icinde olacak zenginlik.. yoksa parasi olanda olmayanda ayni

0|1
    0|0
  • Bayanlar fakir erkekler neden evlenmek istemez? Erkekler cirkin kizlarla neden istemiyorsa iste o yuzden:):) erkekler cogu sey istiyor ama guzel olsun akilli olsun terbiyeli olsun yemek yapmasini bilsin beni mutlu etsin cok kavga etmesin liste bitmez, kizlarin da bir isteme hakki yok mu yahu? Son model arabaya gerek yok, normal olsun yeter:)

0|2
    0|0
    • hakkiniz olmaz olurmu? parali ossun cekici ossun yahusuhlu olsun dimi :))

• sende unuttunmu caliskan biriyim ben neler neler yetistirirm :) sen gelinligini hazirla

• Ahahah tamam:dD

• paranın hiç bi önemi yok önemli olan miktarı..

2|1
    3|1
  • Evlilik olabilmesi icin önce adamin elinin ekmek tutmasi lazim o adam kendine yetemezken baskasina nasil yetebilecek ?

0|2
    1|0
  • ayakları üzerinde durmayı başaran kadın, erkeğin paralısını değil ; çalışkan ve onurlusunu, kendini eş olarak layık görür..ama ayakları üzerinde durmayı başaramayan,hayatta bir gayesi ,emeli,hedefi olmayan kadın ise tamamiyle duygusal açılardan geleceğe yatırım yapmak için cüzdanı kalın bir adam seçer..

1|1
    0|0
  • cok yalanciyiz biz cok ): hep bi sahtelik hep bi cicigirl efektleri. ühü.

0|2
    2|3
    • siz yalancı değilsiniz ... sadece toplumun size dayattığı mantıkla ilerliyorsunuz ... tipik bi savunma mekanizması işte :)

• yöö gayet de yalan söylerim kendi rizamla

• hayat müşterek..gerçekten.

1|0
    0|0
  • cunku biliyoruz ki bir gün yine ask bitiyor erkek odunlasiyor bari parali olsun da zararda olmayalim diyoruz :)

0|0
    1|1
    • ERKEKLER odunlaşmaz ... parasıyla erkeklik yapanlar odunlaşır ... Sakın onlara bel bağlama ... yoksa hayatını kendine zindan edersin tatlım ... :)

• Her kiz bakar hemen hemen sadece kisilik yetmiyor malesef bazen yani cok gelirli olmasina deyil benim demek istediyim iyi gecinebilecek kadari varmi diye bakar ister istemez

0|0
    2|0
    • aaaahhh brezilyalı kadınlar ... nerdesiniz ... gelinde şunlara bi yol gösterin ... kadın olmak ne demek diye ... şimdi sen ne dediğimi asla anlayamıyacaksın :)

• Anlamasamda olur

• yine ve yine :/

0|0
    0|1
  • parayla saadet olmaz arkadaşım! ama parasız da olmuyor..:(

0|1
    2|0
  • Çalışsın kelekler, yesin melekler. Felsefemin yeni penceresi.

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 6

• sebep sadece atanamaması ise sevmemişler arkadaşım birbirlerini!

karı-koca arkadaşım vr 2side dershanede çalışıyolar...işlerinide evlendikten sonra buldular

!

0|0
    0|0
  • o kişilik,doğruluk dürüstlük tripleri erkeğin mesleğinin mühendis olduğunu öğreninceye kadar sürer..sonrası ben seni istiyorum olur evlat..gerçi ben ben başkomserim..

0|0
    0|1
  • parayı çok düşünüyorlarsa kendileri kazansalarmış bayanlar.heryerde eşitiz de eşiti diye yırtıyorlar biyerlerini neden herşeyi erkek sağlamk zorunda bunu anlamadım.

0|0
    0|0
  • gerçekler acıdır..kariyer ve para herşeyi açan kapıdır..kariyerin ve paran varsa şakşakçıların ve yanında sevenin çok olur.yoksa kimse yoktur.gönül dostları kalmıştır geriye...

0|0
    0|0
  • parasızda olmuyo be usta sonucta bi yuva kuruyosun

2|0
    1|0
  • ee çirkin erkek yoktur parasız erkek vardır kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...