Sormaya Firsat Bulamadim Simdi Soruyorum?

Evet gencler lig basladi ve favoriler Ts haric galibiyetle ayrildi ben bir tek Galatasaray in macini izleyebildim ve oyunu pek begenmedim sizde sacmalamadan takiminizin durumunu degerlendirirmisiniz mesela Fenerbahçe nasıl oynadi ve Besiktasla Trabzon
not:dürüst davranin :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Maçları izlemedim ama gayet doğal zevk vermemesi.. 6-8 hafta takımlar tam oturamıyor konsantre yönünden

0|1
    0|0
    • Evet oda dogru ama sonucta bunlar buyuk takimlar agirliklarini biraz olsun hissettirmeleri gerekmezmi ben skorda fark olsun demiyorum ama paslar baski biraz daha fazla olabilir gibi sanki

• Omalı tabi ama Tr ligi yaz dönemini uzun geçiriyor.. Buda kaliteye yansıyor tabi... Bizimkiler tatilci

• Haklısın bide işin o yüzü var :)

Kızlar Ne Diyor 1

• fenerbahçe ilk maçta olduğu gibi olursa o adamda ordan kovulur diye düşünüyorum. o adam ismail kartal oluyor

0|1
    0|0
    • Evet bende Galatasaray icin ayni seyi dusundum Muslera olmasa gene 2 net gol pozisyonunu kurtardi adam

Erkekler Ne Diyor 2

• Cenkin yerine demBaba olsa daha farklı kazanirdik

0|1
    0|0
  • fener bu senede sampıyon

0|1
    0|0
    • Kardesim Beşiktaşlı Besiktas sampiyon Galatasaray li Galatasaray şampiyon der herkes bunlari soyler ben zaten bunu sormadim ilk maclara gore takiminizi degerlendirim dedim

• degerlendırdım sampıon olacak dedım işte

Yükleniyor...