Suplement alımı ne zaman nasın olmalı?

2 aydır body yapıyorum protein ve kreatin kullanmak istiyorum
protein basit birşey ama kreatin ağır birşey yaş çok önemlimi bunda ne zaman nasıl kullanmalıyım
bcaa yı ne zaman kullanmalıyım

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben spora başladıktan 1 hafta sonra proteine 2 ay sonra kreatine bulaşmıştım ve daha yaşım çok küçüktü

proteinde whey olması ve %100 hidrolize olmasına dikkat et
    kreatinde kesinlikle kreatin monohidrat olması %100 işlenmiş ve %100 pure yani saf olmasına dikkat et

yemeklerde protein alamadğın zamanlarda protein tozu alabilirsin ve spordan sonra almalısın

kreatin ise yaş küçükse yükleme yapma 1 hafta boyunca 10 mg alabilirsin bu süre içinde protein tozunu yemeklerden sonra alma spordan 30dk önce 5mg ( 1 çay kaşığı tepeleme ) kreatini protein tozu ile karıştır iç spordan hemen sonra aynı şekilde iç
    1 hafta bittikten sonra spordan sonra 5mg kreatini 1 ölçek protein ile karıştır iç 4 veya 6 hafta sonra kreatinde kesinlikle böbrekleri dinlendirmelisin
    KREATİN KULLANDIĞIN SÜRE İÇİNDE MİN 3 LT SU İÇMELİSİN BEN ABARTIYORDUM SUUYU AMA 5 LT YE ALDIĞIM BİLE OLUORDU

Protein tozunda ise yağsız kas kütlesi ise optimum gold whey alabilirsin kreatinde ise kreatin monohidrat olsun %100 kreatin olsun hangi marka oluorsa olsun derim

BCAA İSE
    BUNU ANTERÖNÖRÜNE SORSAN DAHA İYİ OLUR 2 AYLIKSIN DAHA

BCAA DEFİNASYON DÖNEMLERİNDE KAS KAYBINI AZA İNDİRMEK İÇİN ALINAN BİR AMİNO ASİTTİR

0|0
    0|0
    • sen kullanmaya başladığında kaç yaşındaydın
      birde testtesteron hormonu ne zaman almalıyım?

• ben 16 yaşındaydım kullanmaya başladığım zamanda
      testestoron ise steroidler içni daha çok erken ve bulaşma derim buna hem kaliteli bir ürün bulmak zor ürün bulsan bile evde yapılmış pis kalitesiz ürünler
      hemde bir aldınmı kas kaybı olmaması için sürekli kullancaksın bıraktığın andan itibaren ne kadar antreman yaparsan yap erirsin ve bu işin soonunda ölüm var

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• En az 1 sene bu sporu yap ondan sonra kullanmalısın, şuanlık protein tozuyla idare edebilirsin kardeş

0|0
    0|0
  • senden bir bok olmaz.
    anca supplement firmalarını zengin edersin.

0|0
    0|0
  • 2 ayda ne supplementi ya

0|0
    0|0
  • Kardes zengin isen bulasma oyle seylere :-) dogal yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...