Yumruklarım nasıl daha güçlü olur?

arkadaslar bn eskidne dambıl çalışıyodum ve kendimi şimdikine göre daha güçlü hissediyodum ve öyleydim yumruklarım daha sertti dambılı bıraktım 3 ay oldu şimdi kendimi güçsüz hissediyorum yumruklarım zayıf nasıl güçlendirebilirim

Güncellemeler:
kum torbası çalışamam babam almama izin vermiyor

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• yumruklarının üstünde şınav çek

0|0
    0|0
    • yumruk atma tekniklerini biliyormusun?

• dimi aslında savunma öğrenicen aikido falan

• Olabilir bak o çünlü ben artık yumruk atmaktan korkuyorum polisle uğraşmamak için

Erkekler Ne Diyor 19

• Kurtaralım biz bizi bize bizden fayda var
    Zorlayalım en iyisi savaş dövüş bunlar
    Hep bize zarar
    https://www.youtube.com/watch?v=Zcs-r8YPCF8

sdsd:)

0|0
    0|1
  • adam mı dovecen bosver kanks

1|0
    0|0
  • Yumruksa amaç bileğini güçlendirmelisin vurduğunda bükülmemeli ve omuz güçlenmeli... sadece kol çalışmakla olmaz... doğru yumruk atmayı bilmende en önemli nokta.

0|0
    0|0
  • seninkisi piskolojiktir :D
    senin dumbella yaptığın antremanlarda güç elde ediceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Duvarlara yumruk at.

0|0
    0|0
  • boksamı merak saldın napıcan sert yumrugu :D :D

1|0
    0|0
  • En iyisi kum torbası ama düzenli bir programla olur pense de yapabilirsin bilek ve alt kol için

0|0
    0|0
  • Yumruklarını yere basarak şınav çek

0|0
    0|0
  • kimi döveceksin

0|0
    0|0
  • Kum torbası filan çalıs

0|0
    0|0
  • Eğer yumruklarını güçlendirmekten kastın daha çok acı vermek ise bunun güçle bir alakası yok benim kolu çok ince arkadaşlarım var ama darbe yemek vurdukları yerin acısı 1 hafta geçmiyor o tamamen vuruş taktiğiyle ilgili.

0|0
    0|0
  • kasla yumruk atma güçü artmaz sadece box yaparak vuruş sertligini arttırabilirsin evde box çalış kolların profesyonelleşşin ve güçlensin darbeli olur kasa gerek yok

0|0
    0|0
  • Sokak dovusune mi katilcan bacim hayirdir. Oklavayla aran nasil borek olsun hamurisi olsun.

0|0
    0|0
  • Kollarını güçlendireceksin

0|0
    0|0
  • Kum torbasına yumruk atarak ama bir kızdan ilk defa duyuyorum yumruğunu güçlendirmek istemesini.

0|0
    0|0
  • yumruklarının üzerinde şınav çekerek dambılın faydası olmaz

0|0
    0|0
  • Hızlı bir şekilde sınav çek ve eline dambıl alıp yumruk atmaya çalış.

0|0
    0|0
  • kas çıkacak iğrenç, kadınlarda kas erkeklerdeki tombul meme gibi birşey :/ ıykkk

0|0
    0|0
  • Gerek var mi sence bir erkegi devirmenin yolu size gore basit

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bende bir ara dambıl calıstm abim yüzünden 10 kiloyla basladım kollarım yırtıldı ama şu an iyi cok sükür l*n :D

0|0
    0|0
    • 2 kiloyla başalaman lazım yoksa kasın yırytılır zaten

• şu an 2 kiloluklar var ama korkuyorm kullanmaya sen neden dambılı bıraktın ki devam edebilirsin

• annemler bıraktırdı kas yapma diye bırakmaz laydım bacak kası çalışmayı bıraktım selülit çıktı

Yükleniyor...