Nasıl kurtulabilirim?

arkadaşlar ben 162-165 boyları arasındayım 48 kiloyum ama şöyle bir sorunum var. ayak bileklerimden diz kapağıma kadar bacaklarım gayet zayıf normal durumda yukarı çıktıkça kalınlaşıyor kalça kısmımda da kalçam arkaya doğru çıkık bele doğru geldikçe inceliyor yani belim ince. ben dar pantolon ya da tayt giydiğimde baldır kısımlarım hiç öyle benimle aynı kilodaki insanlarınki gibi durmuyor dolu dolu duruyor oysa aynı kiloda arkadaşlarımın gayet zayıf duruyor kilo fazlalığımda yok aslında bu durumdan nasıl kurtulabilirim önerisi olan var mı (günlük yarım saat yürüyüş yaparım ve yarım saat egzersiz dahil)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bisiklet olur kosu olur kardiyo yapman lazim sanirsam seninki biraz takintidan dert etme:)

0|0
    0|0
    • kardiyo düzenli yapiyorum zaten bisiklet ve kosu deneyecegim tesekkurler:)

• umarım işe yarıyordur çünkü cidden hiç vaktim kalmıyor

• Vakit onemli baya istediginiz fizige kavustugunuzda verdigi ozguven cok iyi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• demek istediğini anladım. maddi imkanın varsa spor salonuna git. 1 ya da 2 ayda problem hallolacaktır. sadece yürüyüş ile olmaz. spor salonunda spor hocasına derdini anlattığında sana program yazacaktır.

0|0
    0|0
  • Bence sende bir resmini koy ona gore bilimsel bir aciklama yapabiliriz

0|0
    0|0
  • E tamam iste benim aradigim model

0|0
    0|0
    • ama benim istediğim değil maalesef

• uf ya sen ne çekici bir kız mışın öyle seni bir an gözümün önne getirdimde sen benim sevgilim olsaydın seni parçalrdım:)))

0|0
    0|0
    • terbiyesizleşmeye gerek yok, bu benim için bir sorun ve sadece önerisi olan insanlardan yanıt bekledim

• belkide öyledir

• manyak ergen seni:))

• Bsklet surrrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ödem olmasın:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...