Genelkurmay'ın son açıklaması hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

suriye'nin türkiye'ye ait bir savaş uçağını düşürmesinin ardından iki ülke arasındaki gerginlik genelkurmayı harekete geçirdi.genelkurmay tarafından yapılan açıklamada: 139 paşanın hasta veya CEZALI olmasından ötürü savaş kadrosu kurmakta zorlandıklarını açıklayan başkanlık dairesi ayrıca brezilyadan paşa istedikleri konusundaki haberlerin de asılsız olduğunu öne sürdü.sabri sarıoğlu'nun savaş kadrosuna alınması konusundaki sorular hakkında sessiz kalan genelkurmay,meclise "içeriye aldığınız paşaların bir kısmını salıverin,en azından düz koşu yapıp savaşa hazırlansınlar.aniden bir savaş kararı alırsanız elimizde adam kalmadı"yazılı bir mail attığı ise meclis sekreterince doğrulandı.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben böyle bir habere itimat etmiyorum.. ne olursa olsun türkiye devleti hicbirzaman pasalardan yoksun olamaz.. istedigi kadar hain olsun yinede bukadar kücülmeyiz.. ne yigitler var ne destanlar yazmis isimsiz kahramanlar var.. pasa cikarmaktami zorlanicaz.. kactane ülkede bizdeki sayi kadar asker var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onca şeye susuldu bunada susulur gıbıme gelıyor. erdogan onca sehıde ses cıkarmıyorsa 2 pılot goze bıle gelmez yıne ates dustugu yerı yaktı .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne yapsın adamlar? bu arada ergenekonu kurmakla suçlanan adam ergenekon kurulduğunda 9 yaşındaymış. nasıl oluyorsa. rte ve ekibi çekilsin artık !

1|0
    0|0
  • ordu pasifize edildi. olası bir savaşta güçlü bir orduya ihtiyaç var ama pek iyi değil ordumuz. terör bir yandan savaş bi yandan allah yardım etsin. savaş mavaş olmasın. ama misilleme gereklidir.

0|0
    0|0
  • İçeri alınan paşaların; sizin yüzünüzden savaş çıktı, diye darbe yapmasından çekiniyorlarmış.

0|0
    0|0
  • biz bilmeyiz Amerika bilir:|

1|0
    0|0
Yükleniyor...