Hamilelik testi yaptıran bayanların, sonucu pozitif ise ailesine bilgi mesajı gönderiliyormuş!

Hastane de Hamilelik testi yaptıran bayanların, sonucu pozitif ise ailesine bilgi mesajı gönderiliyormuş! Kadın cinayetlerinin bu kadar fazla olduğu bir ülkede, böyle bir uygulama yapmak gerçekten çok korkunç... bu uygulamayı yapmakdaki amaç nedir? tecavüze uğramış bir bayan, test yaptıracak ve sonuç pozitif ise ailesine bilgi mesajı gidecek, kendi kendine çözemiyecek bu sorunu, çünkü artık kürtajda yasaklanacak... bütün kadın haklarımız elimizden alınıyor ! Peki buna kim dur diyecek ?

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• ''Amaç anne ve bebek ölümlerini en aza indirmek''

O mesajı atarak tavana çıkaracak dingiller.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• birisi kesin gebelik testi firması kuracaktır...

ilgili linkler çok güldürdü beni.

link

link

link

bu şekilde kombine oluşturabilirler bence...

1|0
    0|0
  • bir sazan daha...

o haber asparagas çıktı bacı, korkma kimse babana haber vermeyecek...

ayrıca şu tecavüzü her lafa karıştırarak işi duygu sömürüsüne çevirmeyin.

0|0
    1|0
    • benim bir korkum yok kendimi bildikten sonra.. sadece bi feminist olarak, kadınlar için endişeleniyorum ... bu kaba uslübunada bence düzeltemelisin... kendini bu şekilde aşağılarak yorum yapmış oluyorsun...

• pardon radyo kanalarını yetkisiz kişiler yönetiyor, geçenlerde 5 yaşındaki bir veletin yönettiğini duymuştum :D bi git lütfen ne kadar bağnaz sın ...

• radyo kanalı neyde yetkili allah aşkına? best fm'de sabah çıkıp yalan yanlış konuşan nihat gibi dj'lerin olmayan şeyleri olmuş gibi anlatmasını gerçek sanıyorsanız, işiniz zor. önünüzde uzun bir hayat var. ayrıca bu aileye sms olayını ortaya atan, ali tezel'dir. radyo veya internet sitelerinden sızan bir haber değildir bu. ne böyle bir kız, ne böyle bir baba vardır. sağlık bakanlığı bu konuda resmi açıklama yapmıştır. varsa böyle bir kız, böyle bir baba, çıkarsınlar ortaya...

• o zaman o hatunlar da hamilelik testini dinci olmayan özel hastanelerde yaptırsınlar.

0|0
    0|0
  • bu kacıncı aynı konu ya..

0|0
    0|0
    • seni soru cevaplamaya zorlayan kimse yok, bıkdıysan cevaplamazsın

• Hastanede hamilelik testi yaptırmasınlar, doktorlar heryerde.

0|0
    0|0
  • bir nevi düsünce cami avlusuna yada apartman girisine bırakılmaktan iyi bu durumda kızlar daha iyi korunacak tabi tecavuz bunların dısında o başlı basına hayvanlık

0|0
    0|0
  • Sen neden dur demiyorsun da, kim dur diyecek diyorsun?

0|0
    0|0
  • uhguhuauhau bugun okudum o haber müthiş yav :D tebrikler kızınız hamile! cinayet sebebi :D

0|0
    0|0
  • mızrak çuvala sığmıyor artık

0|0
    0|0
  • Bence belediye hoparlorunden tüm halka ilan edilmeli öyle aileiçi linç girişimine karşıyım ben olacaksa toplumsal nitelikli bir linç olmalı :)

0|0
    1|0
    • erkek sin böyle düşünmen gayet normal... kadınların halinden anlayamacağın için böyle boş boş konuş

• aslında kadınsı bir erkeğim lezbiyenim ben neyse konu uzamasın haa asıl konuya gelince bir hukukçu olarak böyle aleni sicil nitelikli fiiller gerçekten kıyım getirir hükümeti izana davet ediyor aklını başına devşirmekle ihtar ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• tecavüz diye de kmse kızına bişe demez heralde hatta tecabüzlern ortaya çıkmasndan yanayım yapanlar cezalarını bulsunlar sineye çekilnce kmse bişe demiyo diye sayısının azalacağı yerde artıyo tecavüz olayları

ondan bundan yaptırysa da yapmasın madem bu kdr korkuluyo anneden babadan

0|0
    0|0
    • bir gençlik hatasıdır olabilir ama hiç bir suç ölümü haketmez... ben kimleri tanoyorum... sonucun pozitif çıkmasını bırak, kızlarının karnı şiş diye hamile sanıp onu öldüren... kızı öldürdükten sonra ailesi birde karnını deşmişler.. hiç birşey çıkmamış... otopsi sonucunda kızın midesi hasta olduğu için karnı şişiyormuş.. herkesin ailesi medeni değil...

• ztn öldürülsün demedm yani ama gençlik hatası kısmına katılmıyorum hiç yaklaşmamak lazım her sevgili arasında cinsellik yok demek ki öyle de yaşanabiliyo

ailelerin aranması konusuna gelince gereksiz bi uygulama olmuş belki bu tarz gebeliklern önüne geçilmesi için falan düşünülmüştür ama sonuçları ağır olabilir ddğn gbi herkesn ailesi medeni değil

• bencede 18 ve alti icin gecerlidir cunku o yasta zaten aileden biri olmali yaninda

0|0
    0|0
  • 18 ve altı için geçerli olan bir durumdur o.

0|0
    0|0
  • peki eczanelerden alınırsa peşine adam mı takıyolarmış ?

0|0
    0|0
    • onuda yaparlarsa şaşırmam doğrusu :D

• yok artık kime ne bizim vücudumuzdan yaa.Hayret birşey

1|0
    0|0
Yükleniyor...