Dövüş anında adrenali bastırmak mümkünmüdür?

arkadaşlar bir durum gereği yapmam gereken kişisel bir mesele var ama o andayken aşırı adrenalin salgılanıyor ve düşüncem bloke oluyor o anda kontrolümü kaybetmek istemiyor dinç kafada olmalıyım bu hissi bastırmak mümkünmüdür?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen şimdiden bu kadar şüphe duyuyorsan hiç kavga etme sonucu senin için hüsran olur. Çünkü kavgada gözü kara olmazsan dayak yersin. Senin kafanda şüpheler var ve herhangi bir sebepten dolayı çekiniyorsun. Yani olası bir kavga durumunda bir darbe alsan hemen yine çekingen hareketlere bürünüp savunmaya geçeceksin ve dolayısıyla dayak yemen muhtemel. Boşver etme kavga.

0|0
    0|0
    • bir zamanlar yediğin içtiğin ayrı gitmeyenbir insan sevgilisi olmasına rağmen kız arkadaşına göz koymuşsa ve onu etkilemek için sana iftiralar atmış olsa sen ne yapardın, benim korkum yok onu dövebilirim ama aşırı adrenalin ile sersemlemek istemiyorum çünkü o anda herşey fotograf karesi gibi oluyor, net olmuyor

• Adrenalini bastırmak mümkün değil. Ben bile her ne kadar kendimden emin olsamda bir gerilim durumunda adrenalin fışkırttığımın farkında oluyorum. Velhasıl kelam o adrenalinle dövüşeceksin, dövüşmek istiyorsan.

• yapmak zorundayım ne şekillde olursa olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok olmaz boyle senelerini vermen lazim

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi , vücutta fazla aksiyon olduğunda beyin bloklanır. Haliyle teknik değilde allah ne verdiye döner iş. :)
    Bunu düzeltmek için kontrol altına alman içinde tecrübe lazım, tecrübe içinde spor.
    Ya bol bol kavga edicen ya da spora gidicen ikisinden biri

0|0
    0|0
    • zamanında uğraştım bu işlerle ama uzun zaman oldu

• Olmaması lazım , o adranelinin uğraştıysan.
      Herşey tecrübeden isabet, çünkü aynı şeyi belirli süre tekrarlayınca vücut alışır.
      Alıştıktan sonra rahat, ve tepkisiz olur.

• O burdan anlatılıp kavrancak bişey değil. Bikere de yapabilceğin şey değil yani. En fazla ilaç kullanarak bastıra bilirsin ama bu seferde adrenilin azalır ama adaptosyonda zorlanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...