Türkiye Amerika'ya direnemedi? Maçı izleyen oldu mu?

adamların izin verdiği kadar oynadık. ufak bir kımıldadılar bizi ezdiler. siz ne düşünürsünüz

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• aynen öyle oldu.. bizimkilerin en ufak bir başarıda kendini salma huyunu tüm dünya biliyor abd de nabza göre şerbet verdi resmen.. ilk yarı oynamamıza izin verdiler.. bizimkiler hemen havaya girdi tabi ikinci yarı gerçek abd ortaya çıktı ve durum ortada...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet bende izledim takım 59-59 dan sonra bir kötüleşti belliki yoruldular ama karşı takım gerçekten iyi oynuodu ve çok fazla top kaptırdık görmüşsündür..

0|1
    0|0
  • ezilmeye ne kadar meraklisiniz. ruhunuz ezik resmen. kusura bakmayin ama basarida kendini salan bir takim falan degiliz. basket takimimiz yeteri kadar iiyi degil sadece. abd oynamamiza izin falan vermedi. acimasiz abd bu eger yapabilseydi daha ilk periodda atardi 20 30 fark. ancak sonda yapabildi sonda yapti. kendiniz basarida kendinizi saliyosaniz, etrafinizdakilerin iizin verdigi olcude yasiyosaniz bunu kendinize sorun. bu Turk milletinin ozelligi degil, sizin ozelliginiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Klasik Türkiye 2 periyot diren iyi oyna sonra şımar dağıl abd gibi takımları yenmemiz için daha çok çalışmalıyız

0|1
    0|0
  • Sasirmadim

0|0
    0|0
  • fark yedik ama bu gayet normal sonuçta karşındaki amerika adamlar yalnızca 1 periyodu bile 12 dk oynadıklrı için çok dinç ve atletikler bizimde çok iyi oynadığımızı düşünüyorum adamlardaki kondisyon bizdede olsa emin ol ki en fazla 10 sayı fark atabilirlerdi.

0|0
    0|0
  • Aynen izledim sonuna kadar, sonuncu çeyrekte performansımız düştü malesef. Sonuçta adamlar nba da oynuyor, farklılık burdan geliyor

0|0
    0|0
  • Bence öyle değil 3 periyot boyunca çok iyi oynadık ama çok fazla olanagimiz olmadığı için son çeyrekte bittik bence güzel oyundu

0|0
    0|0
  • ezdiler biraz sahadakilerine ayip olmus..
    sonucta abd basketbol milli takimi , hepsi NBA kalitesinde ^_^

0|0
    0|0
  • belliydi zaten

0|0
    0|0
  • Bence direnemedi yanlis yorum. Erken pes etti.

0|0
    0|0
  • Bana göre Amerika oynayamadı. Yedeklerle bile daha çok fark atması lazımdı. Benim düşünceme göre Amerika adam akıllı oynasaydı en kötü 40 fark yerdik. Bizimkilerin oynadığı oyuna ben hiç bir şey demiyorum. Zaten Amerika'nın ezeceğini ben dahil çoğu kişi biliyorduk. Dün Yeni Zellanda maçından sonra gördüm ki bizimkilerden bir cacık olmaz. O maçıda Zellanda'nın teknik foulleriyle kazandık zaten kimse birbirini kandırmasın arkadaşlar. Yeni zellanda maçında da çok kötüydü Türkiye. Bugün kü maçta da Amerika mı izin verdi bizimkiler o kadar sayı attı veya biraz rahat oynadı. Ya da Amerika mı kötü oynadı orası tartışılır. Amerika'daki maçta bu fark daha çok yükselecektir.

0|0
    0|0
    • Tek maç yapılıyordu unuttum pardon :)

Yükleniyor...