Aminoasit ve protein tozu?

Elimde tarihi 5 ay kadar geçmiş protein tozu ve tablet aminoasit var ikisindede gözle görülür bir deişim yok koku va tad olarak da bir sıkıntı yok. Saklama konusundada güneşsiz ağzı kapalı olarak muhafaza etmiştim de yinede aklımda şüphe oluşuyo acaba bozulmuşmudur kullanılırmı diye , bilgisi olanlar?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum biyük ihtimalle bozulmamıştır kullanmanda sakınca yoktur fakat aminoasit kullanma kullanma kullanma!
    Çok çok çok zararlı ve hergün binlere kişi aminoasit yüzünden sağlığını ve canını kaybediyor. bu yüzden amino asite yeltenmemeni yeniden söylüyorum sonra pişman olucaksın e şöyle birşeyde var aminoasit ile yapılan vücud egzersiz yapılmadığı taktirde sarkıp buruşuyor. protein tozu zararsızdır aşırıya kaçmamak kaydıyla kullanabilirsin. tam yağlı süt ile tüketirsen cırcır yapar o yüzden yağsız sütile karıştır veya su ile kullan. beslenmene dikkat et amino asit kullanma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Üretici firmayı arayarak bilgi almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Son kullanma tarihi geçdi dimi? Kullanmamalısın.

0|0
    0|0
    • Geçti fakat bozulma yok bazıları geçsede bir şe olmaz eğer iyi saklandıysa diyo bazıları kullanma diyo

• Bende protein tozu kullanıyorum, ama tarihi geçtiyse kullanma derim. Yinede sen bilirsin tabi.

Yükleniyor...