Kalçadaki ve beldeki çatlaklar

kızlar ya da erkekler fark etmez. çok kilo alıp vermekten kalçamdan çatlaklar oluştu . görmekten hoşlanmıyorum . dans etmeyi çok seviyorum özellikle mezdeke felan oynamaya bayılıyorum . spor da yapıyorum yürüyorum hatta 1 haftadır sürdüğüm yağ bile var ama geçmiyor kahrolası:((başarılı olan ya da bildiği güzel yöntemler olanlar var mı?

Güncellemeler:
geçmez diyenler çoğunlukta ama sporla geçeceğinde ısrar ediyorum .geçmezse kendi bilir
neyse daha cevap yazmayın bence çünkü geneli geçmez diyo .sporcularda çok olur mesela . bilmeyen geçmez diye felan yazmayın bence . ben geçip geçmeyeceğini sormadım ,nasıl geçer diye sordum.

1|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• canım bak bende de yaklaşık 1 yıldır var. ve bunlar kilodan değil. kilo verdiğim zayıfladığım zaman oluştu. 1 yıldır geçmedi. geçse geçerdi. yani bunu geçirecek bir şey yok. badem yağıymış kahveymiş boşuna uğraşma bunlarla.

0|0
    0|0
    • sen peki denedin mi?yani mesela düzenli 2 3 ay spor yaptın mı ?

• kahve ve limon olmalı.kilo verdiğin halde oluşmasının nedeni çok fazla germendir herhalde.teşekkürler :)

• rica ederim. ben teşekkür ederim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• senin işin çok zor:-)

psikolojin bitecek. sevgilin bakacak ki harita gibisin.

+ sen Aneksenamun un eline bile su dökemezsin. kadın şarap gibi. sen kendi haline üzül bence:-)

daha bu yaşta harita olmuşsun:-))

0|0
    0|0
  • az ye.

0|0
    0|0
    • kilolu değilim ki. yemekle alakası yok bunun .

• yıkıldı kız naptın sen , cort diye söylenir mi ? onun hala umudu var :D

• niye herkesi kendin gibi görüyorsun aneksenamum! ki doğrusu anaksunamun :))adını bile doğru yazamıyorsun sana mı inanıcam :Dbilmiş gibisin ama ...senin umudun yok herhalde o kadar derinleşmiş ki yaraların.geçmez yani seninkiler ha :D asıl sana yazık :D

• ovvv mezdeke:)

0|0
    0|0
    • ne var dans etmek suç mu ?

• yok canım ben gayet iyi dans ederim.güvenirim kendime :))ben de salsa kursuna gitmek istiyorum.

• bence çok güzel.ama evliysen falan kocan kıskanç değilse problemde olmaz

• sıkılastırıcı krem kullan iyi gelir

0|0
    0|0
  • spora git. istediğin bölgeyi eritirsin. en garantilisi spor fitness

0|0
    0|0
  • diyet ve spor yapman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Lıeracın önleyici kremleri var bunları kullanmanı tavsiye ederim ayrıca eğer hala kırmızıysalar bunlar soğuk suyla duş alıp oraya 2 3 dakika tutup onları tamamen geçirebilirsin yok kahveymiş yok limonmuş bunlar yalan bunlar anca üst deriyi düzeltebilir ama alt deride yırtılma olduğu için orayı düzeltmez badem yağı işe yaramıyor söyleyeyim lazerle ve ya bir çok yöntemle geçirebilirsin necla batum diye bir kadın var bu çatlakları tamamen geçirebiliyormuş haberlere bile çıktı çatlakları tamamen geçirebilecek bir şeyi bulurlar sıkma canını sıkılaştırıcı kremler var onlarla görünümünü azatabilirsin umuudunu kaybetme :)

0|0
    0|0
  • nasıl geçeceğini bilsek kendi kendimize yapardık çözümü , ama yok işte , geçmiyor :))

0|0
    0|0
    • belimdekiler geçmişti mesela .balıkesirden bi şey almıştım .bi daha ne zaman gidicem kim bilir.iyiydi.o şimdi biraz daha var .gitsin istiyorum .en kökten çözümü o çatlakların doldurulması cerrahi olarak. bunu biliyorum ama basit bi şey var mı diye sordum .

• benim hatun kuzey ırak sınır hattı gibi:-)

• hadi be sende .ben senin çıktığın yamalı bohçalara benzemem.herhalde sen öyleleriyle çıktın :D çok bilgilisin :D mübarek bi anlattınız ki sanki çatlak aman allahım.öl daha iyi felan .denememişsiniz 1 hafta yapmışsınız tamam .ben kilo vermedim ve doğum da yapmadım .bahsettiğim basit çatlaklar .ne derdi varmış milletin yahu .kuzular sizi :D

• çatlaklar artık hep seninle :))

0|0
    0|0
    • yok ya o kadar da değil.ben öyle kabullenmem hemen .hem shakira da bile var ,çoğunda var .sen de çok umutsuzsun :))

• bebeğim dansla alakasını çözemedim :)) ama bachta yaparsak komple gider diye düşünüyorum :D

• niye mustelanın bir kremi var çatlak giderici diye doum sonrası vs millete iyi geliyo da sana mı gelmeyecek ki o kadarda spor yapıyormuşsun hem ustela sür hem sıkılaştırıcı sür geçmedi diyelim gözle görülür vaziyette azalcaktır ayrıca kilo almaya müsait olmayan ciltlerde oluyo bendeki gibi :D

0|0
    0|0
  • çok zayıfta olsan çatlaklar gitmez. o da çok kilo alıp vermekten kaynaklanıyor. malesef onlarla yaşamayı öğrenmen gerekiyor canım.

0|0
    0|0
  • bende cok sık kılo alıp verdım hemde 10 kılo ustunde alıp vermelerdi .s ne yaptıysam gecmedi kremler yaglar onlar bunlar :( cok rhtsızım ama gecmiyo

0|0
    0|0
  • Kalçadaki ve beldeki çatlaklar ALLh KURLusunn yaaaa aman benden uzak dursun allahta sana yardimci olsun :(

0|0
    0|0
    • bilmem. sen de abartmışsın bence .kalça bile büyütülebiliyorsa neden minik çatlaklar gitmesinki .bence çoğunuzun pek bilgisi yok .selülitler bile gidiyor da .ben sadece gidermek için sordum . yani sizde var mı diye sormadım !

• ne oldu türkçe cevap vermek yemedi mi?google translate çıktı mertlik bozuldu:))

• Kalçadaki ve beldeki çatlaklar kizim sen isine bak bencee

• Cözüm yok. Zamanla beyazlasir. Kendini böyle kabullenecen. Olan olmus. Ayrica hamile kalinca diger kizlarda da olusacak:) Bende de var zamaninda cok diyet yaptim alip verdim sürekli

0|0
    0|0
    • çok şey okudum geçebilme olasılığı yüksek .hamile kalınca da habire yer spor yapmazsan ,önlemini almazsan tabi olur .hayır ya ben öyle vucudumda istemiyorum .neyse teşekkürler en az 6 ay uğraşıcam geçmezse kader:)

• Gecebilme olsaligi cok düsük. Hamile kalinca da biraz genetige bagli. Sende kilo alimindan bile catlak olusmussa hamile kalinca kesin olusur. Vucudunun aniden buyumesinden kaynaklaniyor. Derinin esnekligi yetmiyor kisa sürede kilo alinca. Hamile kalinca da karnin aniden büyüdügü icin büyük ihtimal oranda da olusacaktir. Maalesef gercek bu..

• Eee gecti mi

0|0
    0|0
  • Shea butter yagi cok iyi geliyor benimkileri neredeyse yok etti

0|0
    0|0
  • çatlağın tedavisi yoktur ancak ve ancak kremlerle görünümünü düzgünleştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Çatlak tam anlamı ile geçmez ki ya o yüzden kabullen onu öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...