Bir gün evleneceğimi biliyordum, ama senin kadar güzel olacağını hiç düşünmezdim?

Bir gün evleneceğimi biliyordum ,ama senin kadar güzel olacağını hiç düşünmezdim?

*Yorumlarmısınız lütfen

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibi saf bir insanı iyiki de buldum.Yoksa hiç bir kadın bana bakmazdı.En azından biraz güzel olan.İyiki de safsın.Demek istiyor.

4|0
    0|0
    • güzelim ,ama safım güzelmiş

• bende akıllı olduğumu düşünmüyorum zaten akıllı olsam neyse..

• Akılsız demedim zaten, salak ile akılsız biraz farklıdır.

Erkekler Ne Diyor 28

• Adam kendisini karşısındakine yakıştıramıyor hatta karşısındakinin kendine nasıl baktığını bile anlamıyor

1|0
    0|0
  • nasıl olsa evlenecektim bu sen olmuş olmamış önemli değil.. ama seni buldum akıllılık yaptım kaçırmadım evlendim.. olay senin kişiliğin falan değil güzelliğin sadece..

1|0
    0|0
  • şimarmada:))güzelsin işte daha ne didip duruyon:))acaba senmi kendini güzel bulmadığından inanamayıp bize sordun hıı:))

2|0
    0|0
  • Burada şair kadına olan hayranlığından bahsediyor

3|1
    0|0
  • adam iltifat etmiş işte.

2|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: yani daha nesini açıklayalım. neyse,

gönüldekini sana söylemek istedim, söyleyince ruhuma ne füsun ettin. işte bunu dmeek istemiş :D

2|0
    0|1
  • arkadaş insan atarda biraz usturuplu atar buna ınanıcak bı kız kalmamıstır sanırm bu devırde :d

1|0
    0|0
    • kalmıştır sanırım erkeğin yanında gerçekten güzelsen bunu duyunca inanırsın tabiki

• sözün bittiği yer.!

2|0
    0|0
  • hoş bi iltifat bence

2|0
    0|0
  • hepimiz hayaller kurarak büyürüz bir gün gerçekleştiğinde inanmak zor gelir onun hayalinin üstünde biri çıktın sanırım ama tabi güzel kavramının çeşitleri vardır neye göre söyledi onu o bilir sadece :D farklı yorumlar alabilirsin ama senin kendin anlaman önemli o zaman dedikleri seni mutlu eder.

1|0
    0|0
  • tabii böyle sözleri anlamak için önce örümcek ağına sahip bir beyin master yapmış bir kafa 18 yıl masalarda çürümüş bir dirsek lazım değil gayet açık ve basit çok güzelsin, çok beğeniyorum karım seni demek istemiş

1|0
    0|0
  • semantik anlatım bozukluğu var ..

1|1
    0|0
  • sana iltifat ediyor :D

2|0
    0|0
  • standartlarımın üzerindesin.

2|0
    0|0
  • Bunu neye bakarak söyledi sdfsdfaf. :D

1|0
    0|0
  • Belki de sonradan anlmıştır nekadar güzel (!) olduğunu..olamaz mı?

1|0
    0|0
  • Asiri mutlu oldugu zaman insan bu tur konusmalar yapabilir sadece bu.

0|0
    0|0
  • ya işte tipsizmiş bu tiple tavlayabildiği en tipli kız senmişsin :D

1|0
    0|0
  • Vecize yapmış arkadaş.

1|0
    0|0
  • lpg gazı bunlar..

0|0
    0|0
  • İltifat ediyor şaşkın ördeğimiz...

Kiz gencoyu tipsiz olsada seçer genco saf yureklidir... Kotuluk dusunmez, fakat genc kiz kıs kış güler ve icinden '' romada balayi , son model araba yan gel yat lukus hayat "sarkisini mirildanmaya aslamistir bile...

Bkz:

Yolda takilan gencler:

1- vay a.q cocuga bak kıza bak..

2- armudun iyisini ayilar yer.

3- adamda para var aga..

0|0
    0|0
    • hiç birine sahip değil ne para pul nede yakışıklı beni ona kadermi bağladı ne yada annem

• O zaman ilahi mukadderat...kader kısmet...

• Bu sitedekiler niye böyle saçma sorular soruyor.Her şey açık.''Bir gün evleneceğimi biliyordum ,ama senin kadar güzel olacağını hiç düşünmezdim? '' demek oluyor.Bu cümlenin için de da vince nin sırrını mı arıyorsunuz napıyorsunuz

1|0
    0|0
  • sen cevabını bılıyorsun zaten ama yorumumu katıyım ıstersen ...

ben ıllakı evlencektım ama senın kadar tamız gonlu ve kendısı guzel bırıyle evlencegımı dusunmezdım demıs yanı sansımsın sen benım demiş ;)

0|0
    0|0
  • Ben sadece beğeniyorum yorum yapmıcam -_-

0|0
    0|0
  • kim demisse saglam gaz vermis :)

0|0
    0|0
  • göz boyama

0|0
    0|1
  • Eski sevgilin başkasıyla evlenmiştir.

ya da

Kızı olmuştur kızını senin güzelliğine benzetiyordur.

Bu cümleden temiz 4 tane anlam çıkartabilirim.

1|0
    0|0
  • kenedeni çirkin hissediyo muhtemelen

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• derin manalar içermiyo aslında açık ve net beni böle güzel bi kızın beğeneceğini düşünmezdim çünkü çirkinim demiş

1|1
    0|0
  • Bir eşe söylenecek en nadide iltifatlardan biri bence.

Gerçekten seven bir erkekten çıkan manidar sözler.

Kime söylemişse o kişi kıymet bilmeli.

1|0
    0|0
  • Bu sözün cidden ne anlama geldiğini bilmiyormusun? Yoksa ego tatmini için mi sordun, pek anlamadım!?

2|0
    0|0
  • Erkeğin enınde sonunda biriyle evlenecegi belliymiş ama snn kadar güzel biriyle evlenebilecegiini düşünememiş belkide hayal gücü yetmemiştir buna bi nevi iltifat etmiş çocukcağız (:

1|0
    0|0
  • ne güzel demiş öyle :) kaldı mı böyle erkekler ?

1|0
    0|0
  • sen benim hayalimdeki kadından çok daha güzelsin demek istemiş işte

1|0
    0|0
  • Eleman çok mu tipsiz

1|0
    0|0
  • Iltıfat etmıs

1|0
    0|0
  • seni çok güzel buluyor

1|0
    0|0
  • Herhangi biriyle mutlaka evlilik yapardım ama senin hayatıma girmen beni çok şaşırttı

1|0
    0|0
  • edebiyatı kaçmış elemanın:D:D

1|0
    0|0
  • Güzel bi söz

1|0
    0|0
  • ''Senin kadar güzeliyle'' ya da ''Senin kadar güzel bir evlilik olacağını'' demek istemiş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...