Hiç bilmediğiniz bir ortamdasınız ve tanıdığınız hiç kimse yok. Ne yapardınız?

Evet durum böyle,anlattığım gibi ne yapardınız? Yalnızsınız ve o ortamda belli bir süre bulunmak durumundasınız.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• tam bana göre, özgürce gevezelik yaparım :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Muhabbetleri dinlerim bıldıgım bı sey varsa fıkrımı belırtırım tanısırım kısılerle zaten muhabbet muhabbetı acar gerı gelır zaten

1|0
    0|0
  • Çabk arkadaş olurm bn farktmez eski yeni ortm ..

1|0
    0|0
  • Tek bi hareketle insanların dikkatini çekerim. hepside arkadaşım olur bundan basit ne var.

0|0
    0|0
    • Örnek verebilirsen çok memnun olurum bu hareketlere.? :))

• Önemli olan ilk izlenimdir insanlar görselliğe ve saçmalıklara çok önem verir, örneğin dans ederim ama saçmalayarak, veya masada otururken garip sesler çıkartırım yada bagırırım, masayı dağıtırım, yada bayılmış gibi yapabilirsin, ne oldu tansiyon düştü uww,

• çok yaşadığım bu durum, ama ısındıklarımla alayına sohbet edıyorum bı kac saat sonra...

0|0
    0|0
  • tanışırm

0|0
    0|0
  • etrafıma bakıp oyalanacak bir şeyler bulurum..İnsanlarla kolay anlaşırım...hayvanlarla yine öyle...Aç arslan ve kaplanlar ve ayılar hariç..

0|0
    0|0
  • ıncelerım etrafı sırkılmek adına ondan sonra , hıc bısı yapmadan oylece takılırım orda :)

0|0
    0|0
  • yalnız kalma sürem maksimum 15 dakia

0|0
    0|0
  • Gelir biri muhabbet ederse ederim yoksa kendi başıma takılırım durmam gerektiği kadar

0|0
    0|0
  • Ortamda ne amaçla bulunduğuma bağlı yapacaklarım.

0|0
    0|0
  • gecenin sonunda hepsini sarhoş ederim!

0|0
    0|0
  • ben öyle bir ortama girmem öyle bir ortamda bulunmam tanımadığım ortamda da bulunmak zorunda kalmam.

0|0
    0|0
  • birinin yanıma gelmesini beklerim gelmezse yanlız takılırım.arkadaş olma çabaları beni yoruyor ama bana bir adım atılırda ben 4 adım atarım

0|0
    0|0
  • etrafı süzerdim başka napcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• etrafı incelerim,insanlara bakarım hareketlerine bakarım.detaylara bakarım.

1|0
    0|0
  • Hiç sorun olmaz benim için , konuşacak birilerini bulmam bir kaç dk sürer ...

1|0
    0|0
  • milleti gozlmelerı ıncelerım bakarım sıkılırsam ceker gıderım

1|0
    0|0
  • Mal gibi otururum bir köşede

1|0
    0|0
  • Ay çok sıkıcı olurdu.Birşeyler yerdim kahvemi alır sigara içerdim.Tek başıma akşam yemeği yiyormuş modunda takılırdım.Sigara içerken diğer tütündaşlarımla sohbet ederdim:))

0|0
    0|0
  • hic bilmediğim bir ortama girmeye cesaret etdiğime gore varsın tanıdık da olmasın bunu goze alan diğerini es gecer

0|0
    0|0
  • Hangi zavalliyi secsem diye bir sure bakinirim benim cenemi cekecek cunku o bir sure sonrasinda

0|0
    0|0
  • Yalnız kalamam yani cok sıkıcı olur öyle bi ortam ya :))

0|0
    0|0
  • Kalamam öyle mutlaka birini çağırırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...