Pirlo'nun Panenka penaltısı nasıldı?

dün maç penaltılar gitti heyecan dorukta ben italyayı destekliyordum adamlar haketti çünkü 1 geride olmalarına rağmen pirlo hart ın tecrubesizliğinden yararlanıp mükemmel bir vuruşla penaltıyı gole çevirdi..

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• İngiltere elendi, oh iyi oldu. :D Hiç sevmiyorum ya, İtalya şampiyon olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Klastı cok relax vurdu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• literatürde panenka penaltısı diye geçer, gerçekten klas ve teknik kapasitesi yüksek oyuncular atıyor bu penaltıyı, bu stili kullanan diğer usta ayaklar... Thierry Henry, Zidane, Totti'dir.

0|0
    0|0
  • yani uslubum degil ama hosuma gitti umarim argo oldugu icin yadirganmayiz :)

öyle penalti atmak "G"üven"Ö"zveri"T"ecrübe ister :))

0|0
    0|0
  • Oldukca basit bir panenka'ydı daha iyilerini görmüşlüğüm var,

ilk panenka ve benzerleri : link

0|0
    0|0
  • çok güzeldi ama çok riskli bir penaltı idi..

kaçırsa idi ingiltire yarı finalde idi

0|0
    0|0
  • Güven Özveri Tecrübe ister gerideyken öyle klas bir penaltı atışı yapmak, helal olsun adama

0|0
    0|0
  • arkadaşın kaçırdıktan sonra onu vurmak kaleci ne kadar çaylak olursa olsun tekrar kutlama laz<ım pirloyu

0|0
    0|0
  • Maçtan sonra açıklama yaptı. Joe Hart'ın moralini bozmak için öyle vurdum diye. Çok klas vurdu.

0|0
    0|0
  • adam king ya :D

0|0
    0|0
  • adamlar gerçekten oynuyor

0|0
    0|0
  • çok soğukkanlı ve yaşlandıkça şarap gibi oyununu geliştiriyor

0|0
    0|0
  • Bu kadar mı klas vurulur insanlar heyecandan ölecek adamdaki rahatlığa bak müthişti maçta Pirlo yu izlemek büyük keyif gerçek tecrübe.. Balotelli yi de beğendim çok çalıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...