Zayıflayıp vücut mu yapayım yoksa hafif fit mi olayım?

Kızlar yardım edebilir misiniz? 180 boyum var ve 85 kiloyum zayıflayıp mı vücut yapayım yoksa hafif fit mi olayım ben kendim plaj vücuu tarzı bişey yapmak istiyorum adonislerler belirgin ve karından 6 tane baklava olucak hafiften ve saçlarımda 5 numara olucak nasıl olur sizce

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflayıp vucut yapamazsın bebeem. kilon süper vucudundaki yağları kasa dönüştürmeye başlarsan şimdi taş gibi olursun 6-7 ay sonra. biraz geç kalmışsın gerçi kışın başlayıp yaza şekilli olacaktın. haa şimdi burdaki kızlar kalkar biz kaslı erkek sevmiyoruz derler ama sahilde hafif şekilli vucut gördüler mi bir yerleri geçer .) tarafımızca test edilip onaylanmıştır .)

0|0
    0|0
    • Yağ kasa dönüşür mü? Biyoloji ve Kimya dersi görmediniz sanırım lisede.

• sağolun :)

• uzun uzun yazmak istemedim napim .) sormak istediğin bir şey olursa ne zaman istersen sorabilirsin

Kızlar Ne Diyor 8

• hafif fit ol

0|0
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ'un vücudu iyi yapabilirsen yap derim

0|0
    0|0
    • aynen baya iyi duruyo vücudu zaten benim omuzlarımda geniş babadan ondan bakalım artık yapıcaz bişeyler :)

• hafif fit ol ne vücudu?

0|0
    0|0
    • kolları biraz genişletip omuzlarım zaten iyi durumda birde hafif gögüs yapıcaktım

• İyidir

0|0
    0|0
  • kendine nasıl ykıstırıyrsan öyle yap..

0|0
    0|0
    • yakışma göreceli olduğu için :) şuan zaten 5 kilo fazlalığım var onlarda bacak bölgesinde üst taraf iyi bakalım bişeyler yapıcaz kıvanç tatlıtuğun şuanki vücudu hoşuma giidiyor bide scoot adkins hoşuma gidiyo :)

• fit daha iyi

0|0
    0|0
  • hafif fit yap

0|0
    0|0
  • cok kasli olma bence. azcik kol ve bacak kasi. bir de duz karin.

0|0
    0|0
    • zaten kol kaslarım 36 40 yaptıımı tamam :)

• abartmaya gerek yok ama yine de sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 9

• ora nere

0|0
    0|0
  • zayıflayıp spor yaparak kilo al (aldığın kilolar kas olur ) cokta abartma ama vicudunu beğendiğin zaman sporu azalt (bırakma) formunu korumuş olursun...

0|0
    0|0
  • body building yapabilirsin ve 6 ay 1 sene içinde sonuçları görürsün veya herkese önerdiğim gibi fitness yapabilirsin ve 2 ay gibi kısa bi sürede vücudun güzelleşir. sana önerim Shaun T's Insanity Workouts uygulaman. Çok işe yarıyor.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim zaten vücudum öyle bozuk değil bacaklarda biraz problem üst taraf iyi :)

• Hafif fit nedir abicim?

0|0
    0|0
  • Kilo alıp sumo güreşcisi ol.

0|0
    0|1
  • Fit ol ama hafif değil baya fit ol .s

0|0
    0|0
  • Kas yapma işini de çocuk oyuncağı ettiniz yani.

0|0
    0|0
  • 6 yerine 16 yapsan iyi olur yeni trendmiş

0|0
    0|0
  • Rüya aleminden bi çıksan çok kolaymış gibi söyledinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...