Nasil basladiniz, hangisini yapiyorsunuz?

Hepimizin mutlaka ki yaptigi yapmayi istedigi spor olmustur :) siz hangi sporu yapiyorsunuz? Ben bir muddet kick box yaptim biraz da kun fu shao lin ama artik biraktim artik yaslandim mi ne :)

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Basket oynadim uzun yillar. Artik top elime gelse turnikeye kalkabilirmiyim bilemiyorum epey paslanmis olabilirim

0|0
    0|0
  • Küçük yaşlarda tekvando yapmıştım. Ayaklarımı kullanmaktan nefret ettim o dönem. Kendi isteğimle direk box a geçiş yaptım. Tam tersi bir spor . Daha çok ilgimi çekti. 3 sene kadar bir süre yaptım. Bir kavgada 2 kişiyi dövünce mahkemelik oldum. Yumrugum lisanslı boxör oldugum için silah sayıldı mahkemeler v. s v. s çok sogudum o ara sigara başladım. Burnumun görüntüsü ( 6 kez kırıldı ) , bu mahkeme olayı , sigara felan derken 17 yaşında bıraktım. Ama keşke devam etseydim derim hep.

0|0
    0|0
  • Yaşlanmışın :(

0|0
    0|0
  • çevremdekilerin tavsiyeleriyle vücut geliştirmeye başladım daha sonra geliştiğimi gördükçe hoşuma gitmeye başladı. şuanda 1.5 senedir vücut geliştirme yapıyorum. seneye boksa başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Tennis turnuvalarda ilk 1-3 arasına girmişliğim vardır zamanında ama artık sadece hobi olarak oynuyorum haftasonları.

0|0
    0|0
  • box yaptım ve şuandada body yapıyorm

0|0
    0|0
  • Futbol. ve voleybol iyi oynarim

0|0
    0|0
  • Artistik jimnastik, skateboard, break dance bunlar yaptigim extreme sporlar, digerleri ise; yuzme tenis, basketbol, kick box, taekwondo.
    Eskiden futbol oynardim artik oynamiyorum, ayrica futbol maci izlemeyi de sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Sana yapmadigin spor var mi diye sormam mantikli olurdu :)

• Duzenli olarak yaptiklarim jimnastik and break dance. Diger sporlari vaktim oldukca yapiyorum :) Bence sporu birakmamalisin, 25 yasindan kucuksen daha gencsin demektir.

• Baslamayi dusunuyorum tekrardan ama pek vaktim olmuyor :) vakit buldukca artik

• sporla hoşlaşmıyom pek :)

0|0
    0|0
  • 14 yıldır basketbol oynadım :) 8 yıl oyuncu 6 yıldır antrenörlük yapıyorum :) 4 yıl ise banvit'in alt yapısı ve gençler milli takımında oynadım :) şu an bu senede 2 yıllık spor yöneticiliği bitirdim :D benim hayatım böyle :)) :D

0|0
    0|0
  • street workout <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Ülker e gidiyorum hayalim buydu zaten

0|0
    0|0
  • tenis hala devam ediyorum.:)

0|0
    0|0
  • Spor yapmak güzeldir vucuduma bakmayı severim...

0|0
    0|0
  • Haftada bir hali saha

0|0
    0|0
  • muay thai

0|0
    0|0
  • futbol ve voleybol, yetenekli olunca ister istemez başlıyorsun

0|0
    0|0
  • Bilardo. Arkadaşlarla oynaya oynaya ilerledim, hala sadece bir hobi oyuncusuyum ama olsun.

0|0
    0|0
  • En güzeli fitness

0|0
    0|0
  • vg ye gittim ama kısa sürdü :)

0|0
    0|0
  • beni kum torbası olarak kullanabilirsin buna izin verebilirim belki -.-

0|0
    0|0
  • uyumayı bir spor olarak sayarsak sanırım en iyisi uyumakta yetenekliyim 15 saat rekorlarım var aralıksız 15 saat uyuyabilirim hatta kapıda top patlatsalar yine buna rağmen uyuyabilirim kendimi çok geliştirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...