Galatasaray da transfer gırısımsızlıgı?

tarnsfer doonemı yarın yanı ptesı bıtıyor. Galatasaray hala forvet almadı forvetsız cok zor sadece burak la olmaz. ayrıyetten defans ve sag bek de lazım sızzce transfer yapabılıcek mıyız yaparsak kımlerı alırız?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• yapamassınız paranız yok sizin fakirler ahahhahahaahh

1|1
    0|0
    • Bu cümleyi kuran kesin bir fenerlidir. Paramız olmadan sizden çok iş yapıyorsak olsa sizi kim hatırlar bilemiyorum :)

• işin içine kadıköyü sokma biz o sahada kupa kaldırdık aslanım zaten hangi yüzle o sahada sevinç yaşıyosunuz aklım hala almıyor ama zihniyet işte :D

• Tm yarin :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Gelen her İtalyan teknik adam İtalya ligi futbolcularını getirirse Anderlecht'le bile zor yarışırız.. Bu seneki kadro tartışmasız en kötülerinden.. Bari Dzeko gelseydi :((

0|0
    0|0
  • Forvet olsun, bizim olsun...

0|0
    0|0
  • Galatasaray bugün 1 transferini açıklar daha 2 gün var sabredin

0|0
    0|0
  • Kanka para var da mı alıcaz ya gelir gözüyle bakılanlar da gelmiyor

0|0
    0|0
  • Biz hala tarık efendiyle yabancı forveti bekliyoruz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bugün yarin aciklarlar

0|0
    0|0
  • her gelen tarık diyo beni deli edecek bu adamlar zaten bok var tarıkta zaten millet tuttrdu bir tarıkdır die.
    ayrıca forvet aldık pandev geliyo iyi golcümü kesinlikle zaten sizde burakla kıyaslarsanız benim gibi düşünürsünüz:) cimbomun transferde sadece forvee ihtiyacı vardı tarıkmiş balantaymış bilmem kimmiş falan hikaye sadece bir forvet almamız lazımdı onuda aldık

0|0
    0|0
    • pandev faydalı olur mu sence

• tabikde olur adamın ok gibi sol ayağı var 31 yaşında daha tecrübesi var napolide hugain in yedeği ki bırakında olsun. burağın nesi var bir tek ofsaytı var başkada bir bok yok. bakma bursa maçındaki attığı gole bende çok şaşırdım bu adam bu golü nasıl attı die ama şansı varmış. neler kaçırmış bir görseydın :D

Yükleniyor...