3 cm uzamak istiyorum?

çok değil 3 cm nasıl uzayabilirim annem 1.70 babam 1.88 ben 1.72yim ama 1.75 olmak istiyorum 3 cm nasıl uzarım bir de asılma yöntemi varmış ayaklardan o nasıl sizce

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben boydan 10cm cikaym 3 unu sana verem kalan 7 de bana lazim :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Anne babaya söyle çeksinler o ne ya 3 cm 5 cm ne saçma bir iştir arkadaş 3 cm daha fazla topuklu giy daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Bazıları diyo çok kısa değilmişsinki benim boyum 1.72 mk dalga mı geöiyorlar soru trol mu anlamadım ki

0|0
    0|0
  • güzel aşkım uzamana gerek yok en sevilen kızlar ufak minyop tiplilerdir onlar sexi olur uzun boylu deve gibi karılar erkeğe rakip gibi gözükür iticilerdir

0|0
    0|0
  • boyun gayet iyi uzamasin bence bir bayana gore ideal..

0|0
    0|0
  • Allah gözünü doyursun :)

0|0
    0|0
  • tatl kız benden sana tavsiye ayakabını atına gazete sıkıstır olmadı bska birsey 3 cm uzarsın sanki manken olcan ya bırak kızım dogalı neyse o olsun

0|0
    0|0
  • İnan bana 3 cm yukarıda bambaşka bir dünya yok.

0|0
    0|0
  • çokda kısa degilmişsinki

0|0
    0|0
  • oyle yapinca ebediyete uzuyon kanka o cok gelir sana

0|0
    0|0
  • Bir bayana göre zaten uzunsun boşver

0|0
    0|0
  • 1.72 zaten uzun :D boşver 1.75 olmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Yasin kac

0|0
    0|0
  • 3 cm uzatmak istiyorum anladım. kendim için okudum soruyu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence o kadar da önemli değil bu durum :)
    Bu arada sabah uyandığımızda bir kaç cm daha uzun oluruz ;)
    Gün boyu yer çekiminin etkisiyle kısalırız :D

0|0
    0|0
  • Genetiğin izin verdiği müddetçe uzayabilirsin. Boy uzaması, bir yerden sonra duruyor. Bu yaşına da bağlıdır. Ağaç yaş iken eğilir. Sen spor yapmaya en bebekliğinden başlayacaktın. Beslenmene her zaman dikkat edecektin. Otur, otur kemikler kısalıyor. Bu saatten sonra böyle kalırsın. 2-3 cm daha da uzayacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...