Erkek arkadaşımdan ayrılalı bir kaç gün oluyor. Her gün arayıp beni özlediğini söylüyor ne yapmalıyım?

Sevmek yetmiyor bazen. Güven ve saygı yoktu ilişkimizde kaybolmuştu 1,5 yıldır beraberdik .. 2 defa şans verdik birbirimize olmadı. Ayrılmak istedim saygı duyacağını söyledi ve bizim için asla birşey yapmayacağını söyledi ..

Ertesi gün aradı ağlıyordu beni çok özlediğini söyledi.. Sonra yine aradı.. Ve bugün yine.. BU sefer farklıydı çok acı çekiyordu hergün pencerene geliyorum yüzünü görmek için çok özledim barışalım artık diyor yalvarıyor. Seviyorum ama sevmek yetmiyor işte bıktım ona şans vermekten. İstemiyorum dedikçe zorluyor. Birbirimize hal hatır sorarız diye numaramı değiştirmemiştim ama böyle olacağını bilemezdim ki. Ne yapmalıyım kendimi artık çok kötü hissediyorum çünkü karşımda acı çeken bir insan var. Ona iletişimi tamamen keselim dediğimde daha çok ağladı. Ne yapacağım ben ya :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen sevgi acılarla yoğurulur, açıkcası bir kaç kez denenip akabinde kısa süreli geri dönüşler birşey değiştirmez.. Buna mukabil bu senide baskıcı ve zorlama bir olaya çeker, bence gerçek anlamda kendi kararını vermelisin, onunla yada onsuz aksi halde üzülen sen olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi erkek bunları yapmışsa senin içinde bitmiş artık.. çünkü bir erkekte erkekliğini yitirdi bu şekilde... yeni hayatınızda mutluluklar dilerim...

0|0
    0|0
    • anlamadim

• Yani.. ben sevmiyorum boyle .. guclu olsa biraz gururlu olsa keske..

• bak dediğime geldin.. çünkü bende öyle yapmıştım ama nasıl seviyordum biliyonmu 1 gün onsuz hayat duruyor gibiydi ve şu an yok : D çübkü o tüm gücümü kaybetmiştim.. yani anlamam geç oldu ... ve bu yüzden kızlar hep onları seven erkekleri bırakıp piçlere gidiyorlar çünkü onların kaybetmekten korktukları bir şey yok..ONLAR güçlülr ..ve onlar PİÇLER... ( kusura bakma böyle dobra olmak zorundaydım ...

• Yeni erkek arkadasınla tanıstır!

0|0
    0|0
  • hayatta bazı mutlulukları yaşamak için bazı şeyleri paylaşmak gerekir sen paylaştınmı yok geçici bir sevda yelimidir hayat zor ve aacımasızzzzz:...:!

0|0
    0|0
  • çoçuk sallamasaydı sen koşardın peşinden bence yazık olmuş kendi değerini düşürmüş

0|0
    0|0
  • kademeli soğutma taktiği uygula

0|0
    0|0
  • telefonunu kapat, yapacak bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir zman sonra vazgeçer. İdare et.

0|0
    0|0
  • Seviyorsan ne diye kaçıyorsun ki be güzelim? Yani sevdikten sonra, -ki karşılıklıymış da sevgin- her şeyi atlatabilirsiniz birlikte. Sadece bi oturup sorunun gerçekten ne olduğunu düşünmeniz, tartışmanız lazım.

0|0
    0|0
    • Sorun onun buyuk yalan söylemesi benim o ara baska bir erkekle konusmam kiskandirmak icin sonra bana kufur ve tehdit etmesi.. Yeterli degil mi..

• hayir benimde agladigim zamanlar oluyor ama ona yansitmiyorum

• ama siz gerçekten "siz" olabildiyseniz, her şeyinizi birbirinizle paylaşmanız lazım.

• Bu işler kırılmadan bitmiyor malisef .

Uzak dur bir açarsan teli iki üçde açma zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • sevdiğini söyelidğin insana bile bile acı çektiriyorsun bu mudur yani? Çok bencilsin !

0|0
    0|0
    • Bizim aramizda gecenleri bilmeden nasil bencil oldugumu soyleyebiliyorsun?

• Yaşaadıklarin ? hahhahaahha komiksin kızım komik egona biri iğne batırinca görrüşmek ümidiyle caav bellaaaaaa

• insallah sende yasarsin

Yükleniyor...