Vücut geliştirme ve fitnısla ilgilenenler bakabilrmi?

2 yıldır bady buwllungle ugraşıyorum çevremde fiziğimin orantısız oldugnu söyleyenler oldu sizin yormunuz ne bide 2 yılda bu kadar yapabilmek iyimi?

Güncellemeler:
güncel

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Proteini abartman lazım yani yumurta et süt çok tüketip asla aç kalmayacaksın ve bence hareketleri yanlış yapıyor olabilirsin body building yazmak bile bu kadar hatalıyken İngilizce kaynaklardan gelme vücut geliştirme yöntemlerini nasıl uygulatsın ki? Karbonhidrat ve proteini bol tüketip egzersizleri setler halinde yapman gerekiyor. Ve egzersize başlarken karın kasından başla yarım mekik Çek değişik türlerde sonra bicycle crunches yap sonra plank yap ondan sonra şınav ve kol kalça bacak egzersizlerine başla. Hedefini önceden belirle kilo Alman gerekiyorsa al mesela çünkü vücudun belli bir proteine ihtiyacı var güç için kas için. 2 günde 1 egzersiz yap ve düzenli aynı egzersizleri arttırarak yap, ve başlamadan önce sakatlanmamak için esneme ve ısınma hareketleri yap

0|0
    0|0
    • sence 2 yıl o adını yazmadım sporla ilgilenen biri bunları bilmemesi gibi bir olasılık varmı?

• E o zaman bunu sitede sormanın anlamı ne yani sana kas yapma çayı falan önermez kimse zaten :D

• fiziek şuran abartı duruyor vs tarzı bir yorum beklemiştim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• e orantılı calıs sende

0|0
    0|0
  • Aynen hareketleri daha dengeli çalış kolların zayıf gözüküyor

0|0
    0|0
    • ramazandan ötürü 8 kilo verdim kolum sıcakken 40ı görüyordu fotoda küçük durmuş biraz kolların aşırı iri diye eleştiren bile oluyordu

• fena değil kilon kaç?

• 74 düm şu an 68 yavaş yavaş toparlıyorum kilomu ama yağ olarak vermişimdir herhalde 8 kilo

• Bu mallıkla seni bu vücut da kurtarmaz..

Aklınca, iltifat alıp egosunu tatmin edecek liseli

0|0
    0|0
Yükleniyor...