Galatasaraylılar ve futboldan anlayanalr bakabilirmi? :)?

arkadaşlar GS yi nasıl buluyorsunuz ben bugün pek fazla yaratıcılık görmedim takımda yine böyle kısır bir maçtı 2-3 pozisyonla kapttık maçı maçtan sonra prandelli 3 transfer geliyor isim vermeyeceğim dedi..
sizce hangi bölgeler ve isim tahmini kim düşünüyorsunuz gelcekler?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim'li dönemi mumla arayacağımız kesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Pandev gelicek diyolar. Bu sene fenerden çok beşiktaş zorlar bizi ama belki bişeyler oturtur prandelli hemen umutsuzluğa kapılmamak lazım

0|0
    0|0
  • Kesinlikle forvete ihtiyacimiz var yerlilerle olmuyo yabanci lazim 5 yabanci kurali bizi zora sokuyo musleram sayesinde var bu takim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim bize 1 tane etkili yırtıcı hırcın forvet gerek. Burakla bu iş olmaz, o boş beleş adam anca ofsayta kalsın bir ton gol kaçırıyor 1 tane atıyor buda adamı deli ediyor.

Tek mutlu oldugum şey allahtan musleramız var. Panter o panter

0|0
    0|0
  • vallaha transfere diyebileceğim bişey yok ta şu ana kadar takımı için çaba sarf eden iki kişi var oda Olcan ile Muslera
    Fatih Terimin Umut u son dakika oyuna alması gibi Olcan ı da Parandelli böyle alırsa her maç Olcan da Selçuk gibi , Yasin gibi salak saçma top oynar bu kesin bu gidişle bu sene şampiyon olamayız biz en örneği Süper kupaydı...

0|0
    0|0
  • Alacaksın yabancı bir santrafor birde orta sahadan topu ileriye taşıyan oyun ve defansta 4 yerliye dönüp musleradan sonra kalan 4 yabancıyı orta saha ve ileride kullanmamız lazım

0|0
    0|0
  • Hızlı bir forvet gelirse anca bu yıl bir fark gösterir.

0|0
    0|0
  • Bence ortasaha, sağ bek ve forvet.

0|0
    0|0
  • balanta , doumbia (pato) , tarık çamdal olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Takim berbat

0|0
    0|0
Yükleniyor...