Cüzdanımda bozuk para olunca kendimi fakir hissediyorum. Ne yapmalıyım?

Cüzdanımda 20tl aşağısında bozuk para olunca kendimi çok fakir hissediyorum. Yani hani 10 tane 100lük olsa yanlarında bir 5 tl, ne bileyim 10 tl olsa krizlere girip harcama yöntemleri geliştiriyorum.

Tüm bunları geçtim. Bir de demir paralar var :( Sokakta gözlerim dilenci, müzik yapan birilerini arıyor. Ne yapmalıyım şekerlerim?

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir burjuvanın anıları kitapçılarda..

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Seni her seferinde fakirlik ünvanına eriştiren bozuk paraları, kimsesiz çocuklar yurduna uğrayarak çocuklara dağıtabilir yada küçük hediyeler alabilirsin..

Bu onlara ilgi gösterdiğin için mutlu ve zengin hissettirir,sende gönül zengini olarak kalplerini kazınırsın,yüzlerindeki içten gülümsemelerine paha biçilemez..

Ve bu sende bağımlılık yapacaktır emin ol.

3|1
    0|0
  • bu nasil kompleks ya :) ilk kez duyuyorum :) taksiye bindiginde yada herhangi biryerden birsey aldigindada 100lükle ödüyorsun sürekli diye sinir olup burda topic aciyorlardir kesin :) bunuda düsündünmü :)

1|0
    0|0
  • Demir paraları direkt sokağa atıyorum ben gözüm görmesin onları ajshdasd

3|0
    1|1
  • Para kesesi kullan. Kedili tüylü çok garip şekillerde bir çok modeli var. Çantanın bir köşesine at. Cüzdanda bozuk parayı ben de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • fazla kibirlii ve fazla havalı olma seın o fakır sandıgın zamnkı parayı bulamaynda var o bıle cebnde ollmayanda varrr :@ bozuk para olnca dılencı arıyomuss gozun yazık sana gecekten .s

1|0
    0|0
    • dilenciye para vermek suç mu şekerim.

• suc degıl ama bozuk para olp fakır sannca kndını bı dlnecı olsa versemde kurtlsam su bzk paradan mantgyla dsnmek ck acımasızca

• bozukları bakkalda tümlet

1|0
    0|0
  • ne tesadüf benimde cebime 100-200 tl den fazla para olmaz, ben hep bankalarda taşırım milyoncuklarımı

0|0
    0|0
  • Lütfen kızma ama bana kendini beğenmişlik var gibi biraz. Eğer insanda kendini üstün görme durumları varsa bu kibirdir ve ancak Allah'a dua ederek üstesinden gelebilirsin ve gerçekten de şunu unutmamak lazım ki önemli olan gönül zenginliğidir.

1|0
    0|0
  • 20 tl nin aşağısını geçtim. Cebinde 25 tl ile bir günlüğüne evde bekleyen üç boğazı doyur. Evin ihtiyaçlarını karşıla. O zaman bu soruyu gel bir daha sor.

1|1
    1|2
  • Seni fakir hissettiren krtulmak istediğn bozuk paraları topla bi yere koy,ilerde fakir olursan o gün sana yardımcı olur.

Çünkü gidişatın iyi değil.

0|0
    0|0
  • koyduğun fotoğrafa bakılırsa asdqweqw yap :D anlayan anladın k**** ye git :D

1|0
    0|0
  • komik şey seni

0|1
    0|0
  • Bana bağışlayabilirsiniz.Yada bir kumbara alıp yardım kurumlara bağışlayın.Çok makbule geçer.

0|0
    0|0
  • bence kendine gelmesini şöyle bir silkinmelisin şekerim

0|0
    0|0
  • ben para taşımam neredeyse la

0|0
    0|0
  • ben aksine bozuk tasirim. kartim var diger seyler icin de yeter.

0|0
    0|0
  • Ben kendimi hep fakir hissediyorum. Bozuk paralardan değil de bozuk kafalardan dolayı...

0|0
    0|0
  • zengin yani bay olmak istiyorsun o zaman ameliyatla erkek olacan.bay eski türkçede zengin demek.

0|0
    0|0
  • Ben de kağıt paraya terfi edince kendimi dünyanın en zengini sanıyorum. Ne yapmalıyım? :(

0|0
    0|0
  • demirler rahtsız etmiş anlaşılan seni

0|0
    0|0
  • demirleri üro yap şekerim avrupai olursun

0|0
    0|0
  • domuz kumbara al bitane içine at 10lukları 5likleri falan. ev alırsın ilerde bebeğim

0|0
    0|0
  • Bozuklukları sevmiyorum, boşuna kalabalık. Anında harcıyorum ihtiyacım olmasa bile sigara alıyorum. İki adımlık yola taksiye biniyorum falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• cebindeki bozuk paralara takacak kadar zengisin sanırım bir gün o istemdğn bozuk paralar cbinde olsun diye çalışırsan dersin vay be diye senin dediğin o bozuk paralarla insanlar evlerine ekmek götürüyorlar gçim sağlıyorlar

0|1
    0|0
  • Tek derdin bu olsun.

0|0
    0|0
  • İşe gir paralarını kazan 100 100 yap biriktir cüzdanına yerleştir havalı havalı gez.

0|0
    0|0
  • öyle deme o bozuk paralar gün gelir senin hayatını kurtarır hem unutma para paradır bunu bozuğu bütünü olmaz :)

0|0
    0|0
  • Kredi kartıyla takıl sadece.

1|0
    1|0
  • para bok olunca oluyor tabi böyle şeyler.bozuk para taşıyamama takıntısı olduğu için sürekli çikolata ısmarlayan bi arkadaş vardı mesela.dene:)

0|0
    0|0
  • Benim bi kutum var ici bozuk paralarla dolu. Gecen bankaya verdim iade olarak 100 kagit aldim. Bouk diye kucumsememek gerek. :D Tabi aylar beklemek gerek 100 ollmasi icin.

0|0
    0|1
  • aynı psikoloji bende de var 10 tl var bozuk moralim cok bozuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...