Çok hoşlandığım bir kız var beni facebookta listesinden sildi, 2 gün sonra tekrar ekledi.

Çok hoşlandığım bi kız var beni facebookta listesinden sil 2 gün sonra tekrar ekledi ben dikkat çekmek için yaptığını düşünüyorum sizce... bayanlar lütfen

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kabul etmemelisin ne kadar hoşlanırsan hoşlan yapmamalısın bunu

0|0
    0|0
    • eklemededim zaten ama kızla aynı odadatken ben başkasıyla konuşuyorum sürekli kafamı sağa sola çevirdiğimde bakışları hep üstümde o yüzden vazgeçemiyorum

• iyi demişsin zaten en iyisi ee demekki oda senden etkilenmiş ki sürekli bakıyor bakışmalarınız iyi bakın ama facede silmesi pek hoş olmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilisi var mi? belkide sevgilisi sildirdi, onlarda simdi kavga etti ve kiz yine seni ekledi :o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benim de bölümden bi hatun var hoşlandığım falan yok da hatun ekledi beni geçen, 3 senedir falan tanışıyoruz ilk defa nerden estiyse ekledi kabul ettim 3 gün sonra sildi. tabi arada ben etkisiz kaldım bişey yapmadım. bugun de gelmiş gönderilerimi beğeniyor :D yani tamam ekledin niye siliyorsun konuşmadım etmedim hadi sildin niye beğeniyorsun :D naptıklarını kendileri de bilmiyor birader boşver düşünme :D

0|0
    0|0
  • aynen, dikkat çekmek içindir

0|0
    0|0
  • Saniyesinde kabul ettin tabi sen de..

0|0
    0|0
Yükleniyor...