Düzenli Spor Yaparak?

Düzenli Spor yaparak karin kaslarini ne kadar bir sürede yapabilirim ve neler yapmam gerekiyor yemek icmek felan nelere dikkat etmem lazim biraz göbekte var ne yaparak kisa sürede karin kasi olur

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli spordan ziyade yağ oranı % 5 alti olmali ama kasli vucudun yoksa yag orani dusurcem derken küçücük kalirsin once bodybuilding yaparak biraz büyü karin kasini takmadan sonra sabit agirlikta kardiyo hareketleri yaparsin :) kardiyo yapmaya baslamadan önce yagsiz proteine aban derim tavuk göğsü ve yumurta dostun şeker ve hamurisi dusmanin bunla 4 5 ay diyorum hem kas hem baklava..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik ve yan barfiks çek bol bol. Çok karbonhidrat yeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Karın kası kısa sürede çıkıcak bir kas değildir. Önce göbeğini eritmen lazım bunun için spor salonuna gitmen gerek. Sonrasında sana program verirler kişiye özel programlar var. Genelde protein ağırlıklı yemekler yemen gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Kardeş ağır çalışırsan 3 ayda çıkar yavaş yaparsan 10 yıldada çıkar bndede çok yağ vardı125 kiloydum 17 yaşımda şu an 67 kiloyum ve karın kasım 3 ayda oldu ağır çalıştım diyet yaptım bol bol su içtim. En önemlisi de azimle yaptım hiç sıkılmadan düzenli yaptım. Fitnessa başladım kilo vermek için başta sonra baktım kiloyu verdim şu an body e başladım karın kasıda çıktı 3 ayda çıktı yani mekiğe abandım bnce düzenli yaparak çok kısa sürede olur

0|0
    0|0
  • Body ve kardiyo

0|0
    0|0
  • takipteyim bende inş yaptıklarımız işe yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...