Son Yarı Finalist İtalya Oldu !!! Almanya-İtalya maçı sonucu ne olur?

italyanlar penaltılarla ingilizleri evlerine gönderip almanların rakibi oldular...

Almanya-İtalya maçı sonucu ne olur?

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• bu turnuvada şimdiye kadar oynadıkları oyunlara bakarak konuşursak, İtalya iyi oynuyor, topa sahip, pas var, pirlo önderliğinde orta saha sağlam, defans dörtlüsü sağlam, kaleci sağlam ama forvetleri iş bitirici değil örnek: cassano, balotelli... en iyi bitiricileri Di Natale onuda teknik adam doğru dürüst oynatmıyor. gelelim Almanya'ya bana göre Almanya İtalya'dan bile daha iyi oynuyor, defans 4'lüsü sağlam, kaleci sağlam, orta sahası İtalya kadar iyi kafa kafaya, schweinsteiger önderliğinde + Mesut faktörü... forvetleri İtalya'dan daha iyi, atakları gole dönüştürme İtalya'dan daha iyi... örnek: Mario Gomez, Miroslav Klose... bana göre zor maç, italyanlar kolay gol yemez, ama Almanlar % 51 daha şanslı, çünkü Almanya topa sahip olmasa bile hızlı atak organizasyonlarıyla İtalya defansını aşacaktır, pozisyonlar bulacaktır. ama esas önemli olan 2006'da dünya kupasını kazandırmış, şimdide avrupa kupası kazanmak için yarı finale çıkmış efsane kaleci Buffon'u geçmek gerçekten zor olacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• inşallah kupayı mesut kaldırır.

0|1
    0|0
    • yok yaa bu sefer ben italyanlardn yanayım :)) adamlar inanmış takım ruhu hakim o yüzden almanlarla çok güzel maç olucak

• italya demek futbol demek bence

• Ben İtalyanları tutuyorum.Yakışıklı çocuklar.

1|0
    0|0
  • almanya kazanir..

0|1
    0|0
    • italyan savunmasını yiyince dökülmesn :)

• keske.. bakalim nolcak. zaten carsiya cikamiyorum artik mac günü havalarindan

• Almanya alır

0|0
    0|0
  • Almanya alır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • orası belli olmaz arkadşaım çünkü şimdi izledk italyanlardki takım ruhu ve hırs iyice alevlenmş inanmşlar çok zor maç olucak !

• Ama gönlümden Almanya geçiyo ne yalan söyleyeyim :)) Hadi gönlün olsun fifty fifty :D

• iyii :))

• anlamam futboldan felan ama nedense içimden italya demek geldi.

0|0
    0|0
  • tabikide almanyam alicak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• italya hak etti kazandı ben italyanın bu kadar hücum futbolu oynadığını hiç görmedim bravo umarım almanyayı da geçerler ama tabi ki favorim ve desteklediğim takım İspanya kazanır kupayı.

0|0
    0|0
  • Final Almanya-İspanya olur demek kolay.Bunu zaten en başta da söylüyordunuz.Bence final portekiz-italya olacak.

0|0
    0|0
  • futbol 90 dk oynanan ve sonunda almanların kazandıgı bir oyundur !

0|0
    0|1
  • Tartışılması bile gereksiz.. Almanya..!

0|0
    0|0
  • almanlar alır

0|0
    0|0
  • almanya bu maçı alacaktır fakat alt mı üst mü olur onu bilemem .

0|0
    0|0
  • ilk yarı 1 ikinci yarı 1.

0|0
    0|0
  • Almanya alır

0|0
    0|0
  • Italya yine sert oynayacak ve ingiltere maçını aksine defans yapacak diye düşünüyorum.Penaltılara kadar yolu var gibi.

0|0
    0|0
  • almanya ama italya yenerse bu sene süpriz takım olur :D

0|0
    0|0
  • italyaa...

0|0
    0|0
  • Final Almanya İspanya Olur .. Çok iyi takıp edıyorum.. maçları kacırmıyorum

0|0
    0|0
  • Almanya parçalayacak

0|0
    0|0
  • İtalya-İngiltere maçını soran arkadaşa golsüz yada 1-1 uzatmaya gider dedim oldu...

Senin soruna gelirsek Almanya tek farklı kazanır

0|0
    0|0
  • italya bu akşam gerçekten iyi futbol oynadı ama bu turnuvanın favorisini almanya olarak görüyorum.almanya kazanır.

0|0
    0|0
  • Almanların formu göz önüne alınırsa Almanya alır.. Ama İngilizlere karşı iyi top yaptı italyanlar belli olmaz sonuç..

0|0
    0|0
  • toplam 2-3 gol almanya alır

0|0
    0|0
  • almanya alır ya..zorlanmadan alır..ispanya-almanya finali olucak, ispanyada sampiyon olur...

0|0
    0|0
  • 2-1 Almanya olur

0|0
    0|0
  • İtalya az gol yiyor. Bence alırlar.

0|0
    0|0
  • almanya alır italya penaltılarla zorla geçti de

0|0
    0|0
  • almanya kazanır bence :)

0|0
    0|0
  • italyyyy :) dun aksamkı futbolu oynayabilirse almanya karsısında yener dıye dusunuyorum..

0|0
    0|0
  • handikap almayna evi basıcam :Diddaa

0|0
    0|0
  • Almanyaa

0|0
    0|0
  • Almayna alır

0|0
    0|0
  • Almanya milli takımı tarih boyunca bir kez bile bir turnuvada İtalya'yı eleyememiş

0|0
    0|0
  • Almanya-Portekiz finali bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • almanların bi tarafı fazla kalktı. italya alsın. iyi de oynuyorlar

0|0
    0|0
  • umarım italya olur almanlardan nefret edıyorum en azından daha iyi olur tc zaten yok :((

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...