'koşma'nın ikinci anlamı ne olabilir?

Kız arkadaşım: Sen bi daha koşma olur mu? dedi. Ben de sağlıklı olmak için dedim. Söz ettiğim o anlamda değil dedi konuyu kapattı.'koşma'nın ikinci anlamı ne olabilir?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• kızların bu manalı manalı ,üstü kapalı kelimeler kullanmasına hastayım yhaa :D,e kızım ne istiyosan açıkça söylesene anlasın adamcağıız, ona göre hareket etsin..

yok illaki kafayı karıştıracak,bişey anlamicak,anlamayncada salak yerine koycak :D bu mudur yani ...,

yok ama, akılda kalıcılık konusunda böyle bir uğraş içine giriyorlarsa canımı yesinler :)))

kızların dilinden anlamak çok güçtür reis,anlayabiliyosan ne mutlu sana,yok anlamıyorsan Allah başka dert vermesin diyorum.. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İlginç bir yorum getiremedim açıkcası.Hızlı hareket ediyorsundur ya da düşünmeden belkide o anlamda söylemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Fazla hızlı davranma olabilir..

0|0
    0|0
  • acele etme demek istemiş bence herhangi bir konuda

0|0
    0|0
  • bi açığını yakalamıs olabılır çapkınlıgını yada yalanını gıdıp edebıyattakı kosmadan bahsetmıyordur herhalde

0|0
    0|0
  • enerjini bana harca, diyor seninki

0|0
    0|0
  • çapkınlık

0|0
    0|0
  • performans düsüklügü olabilebilme ihtimali %kactir aceb?

1|0
    0|0
  • valla bunu hangi durumda söylediğini fln biraz ayrıntı verirsen daha iyi yorum yaparız sanki.. :)

0|0
    0|0
  • bakale kız arkadaşına sorsana nedemek istemiş bende merak ettim.hakatenn

0|0
    0|0
    • koşma ne ya :D Türk edebıyatından mı bahsetti ne koşma diyince akLıma gazel falan gelıyor :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor testesteron demektir. Testesteron libido.

Çok. Ateşlisin demek istemiş olabilir , yani buna bi alisirsam yandin oğlum :))

Demek istemiş olabilir

0|0
    0|0
  • Koşma nın diğer anlamı.Eskiden köylerde, tarla süren at,eşşek,öküz gibi hayvanlara saban takıp tarlaya koşma, ve ya sabana koşma, anlamlarındada kullanılırdı.Bilgine:)

0|0
    0|0
  • Hiç bişey anlamadım ama ter kokuyo olabilirsin.

1|0
    0|0
  • koşmanın ikinci anlamı=kızları kesmek,kızları tavlamak

herhalde biraz çapkın biriymişsin ki kız arkadaşın sana böyle demiş

0|0
    0|0
  • halk edebiyatında aşık edebiyatı nazım biçimlerindendir. konularına göre güzelleme, koçaklama, taşlama ve ağıt olarak ayrılır. sayısı 3 ile 5 arasında değişen dörtlüklerden oluşur. 11'li hece ölçüsü kullanılır.

0|0
    0|0
  • çok mu zayıfsın ?

0|0
    0|0
  • pilin bitmistir kosma diyordur

0|0
    0|0
  • ... İlginç :)

0|0
    0|0
  • çapkınlık yapma demiştir...