Zıt kutuplar birbirini çeker mi?

2 buçuk senedir çıkıyorsunuz. Nice şeyler atlatmışsınız hisleriniz kuvvetli onunda öyle ama bir türlü ortak noktayı bulamıyorsunuz. Ayrı kalamıyorsunuz, beraber de yürütemiyorsunuz huylarını sevmiyorsunuz.

Olduğu gibi kalmasını istemiyorsunuz, en ufak şeye tahammülünüz yok! Anlaşabildiğiniz tek yer "malum yer" sevginiz güçlü ama ilişki gitmiyor, siz olsanız ne yapardınız.?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• zıt kutuplardan kişilerle ilişki ilk başta güzel görünür, sizin eksik yönlerinizi tamamladığını, sizde olmayanların onda olduğunu düşünürsünüz ama bir süre sonra aşk bitip de sevgiye döndüğünde aşktan kör olan gözünüz açılır ve gerçekleri görürsünüz.

Karşınızdaki kişi aslında sizi yormaktadır, ortak yön bulamamak, sürekli didişme halinde olmak zor gelmeye başlar ve ayrılık olur. zıt kutuplardaki kişiler arasında aşk olur ama başka bir şey olmaz; ilişkinin geleceği yoktur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bazı insanların arasında görülmez bir güç vardır onları çeken..mıknatıs gibi düşün..herşeyiniz zıttır ama asla ayrı yapamazsınız. ben seni anlıyorum..

benim de böyle bir ilişkim vardı. yanlız şu sonuca vardım ben..eğer bu zıt ilişki sizi sürekli kavgalara sürüklüyor ve tarafları yıpratıyorsa sonu pek iyi olmuyor..eninde sonunda ayrılıyorsun..çünkü kavgalar ilişkiden her seferinde bir parça alıp götürüyor.

kavgalar olmadan farklı şeylerden zevk alarak yaşıyorsanız ama birlikteyken iki deli aşıksanız.bırak böyle kalsın..kimse kimseyi değiştirmemeli zaten..unutma ona ilk aşık olduğunda da o böyleydi..ayrıyken herkes sevdiği aktiviteyi yapsın..birlikteyken de sadece ortak sevdiğiniz şeyleri..yok mu, yaratın..konuşun beraber ne yapabiliriz?

0|1
    0|0
  • Senin dediğin onunla da olmuyor onsuzda olmuyor! Ben bunu yaşadım ama sevgi ağır basıyor yine sevgi kazanır ben eminim buna...

0|1
    0|0
  • Biraz iradeli olmak gerekir böyle durumlarda.Tek bir karara bağlı kalmayı iki kişi olarak seçmek ve bu konuda emek harcamak. Buna bağlı olarak karar revizyonu yapmak.SOnuçta oluyorsa oluyor, olmuyorsa olmuyordur, belirsiz durumlar sadece ilişkiyi yıpratacak, ortalığı bulandıracaktı.Veya ikiniz de katı kurallarınızı esnetmeyi düşünün ..

0|1
    0|0
  • İlişkinin ilk başlarında heyecanlı ve değişik gelen bişeydir karşındakinin sana zıt olması, ama bence uzun süren ilişkilerin veya evililiklerin en önemli olayı anlaşabilmekte bence, iki kişinin ortak noktalarının olmasında, birbirine zıt düşerek sadece insanlar sabırlarını denemiş olurlar kanımca.Bişeyleri beraber yapmaktan zevk almak çok önemlidir anca insan kendi öyle mutlu hisseder aksi olan ise insanı yorar.

0|1
    0|0
  • İkinizden biri bi gün pes edecek norml olarakta siz sevgili degil malum yer için birliktesiniz ben ne yapardım : ayrılırdım

Beni baska konum için seven kişi sevmesin daha iyi bu bırlıkteligin sonu ayrılık oldugu cok belli yıllar degil yasam tarzı önemlidir

0|1
    0|0
  • evet birbirini çekiyor bence aşklarda zıt kutuplarda kişilerde meydana gelmekte diye düşünüyorum ve yalnış buluyorum bu yüzden aşkı..

0|0
    0|0
  • Zıt olan yönleriniz ilk başta çekici gelebilir ama herşey bir arada yaşamaya başlayınca yok oluyor. başta ilgi uyandıran sizin eksik yönlerinizi tamamladığını düşündüğünüz kişiler , uzun zaman bir arada kalınca olumsuz yanlarını gösteriyor. onun isteğine sen yanıt veremezsin seninkinede o ... buda aranızda olan çekim gücünün çabuk kaybolmasına sebebiyet verir .. en iyisi stressiz bir hayat ..

0|0
    1|0
  • Kendimiz gibi olan insanları nedense çekici bulmuyoruz sevmiyoruz.İlla farklı olacak bi şekilde.Ya serseri olacak,ya da tamamen bizden farklı bir karakter olacak.Birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmekten başka çareniz yok.Huylu huyundan vazgeçmez.

0|0
    0|0
  • sadece sevgiyle ilişki yürümüyor. çok sevmeme rağmen bu sebeple ayrılmıştım ben de. iyi ki de ayrılmışım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• zaten bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçeği tartışmanın anlamı yok :) bahsettiğiniz fizik kuramı insanlar içinde genel itibari ile geçerlidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...