Galatasaray lige galibiyetle başladı ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray burak yılmazın ve olcan adının golleriyle bursasporu 2-0 yendi asistler : bruma ve veysel. Buraktan şüpheliydim ama gol attı helal :D

Güncellemeler:
Ve chedjo da çalışmış galiba hava toplarına hakimdi hep :D dersine iyi çalışan çocuk ^^

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• İnsallah bu sene hem yurt ici hem yurt disinda cok cok basarili bir sezon gecirir. Canim Takimim *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• beklediğimiz sonuçtu :D

0|1
    0|0
  • Ins boyle devam eder :)

0|0
    0|0
  • daha durun şampiyon olmadınız 1 maç kazandınız sadece :)

0|0
    0|0
  • . darisi diger maclara :d

0|0
    0|0
  • Darısı diğer maçlara. AMİN :D

0|0
    0|0
  • Futbol olarak kotu skor olarak iyiydik.
    Ligin başları daha normal toparlancaz..

0|0
    0|0
    • Sol bek orta saha ve forvet lazım ama transfer dönemi bitmek üzere :) 4. yıldız yoksa hikaye olur

• Bruma olcan değişikliğinde kızdım ama iyi yapmış cesare abimiz

0|0
    1|0
  • geçen senede galibiyetle başlamıştı yanlış hatırlamıyoam

0|0
    0|0
  • Anca bursasporu yener zaten sıkıyosa yensin fenerbahçemii :D:D

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 18

• sistem degısıyor bunun ıcın bıraz sure lazım mactan ozet ızledım, haketmemişiz, ama boyle ıken kazanırsan sampıyon olabılırsın, burak golunu atmış ama bıze deli fişek vurdugunu adresıne yolllayan santrfafor illada şart, heleki şampiyonlar ligi için farz..

0|0
    0|0
  • Umarım deplasman karnemiz bu şekilde devam eder. 3 puanla başlamak da güzel.

0|0
    0|0
  • Bzm açımızdan iyi oldu Bursa deplasmanından 3 puan iyidir :)

0|0
    0|0
  • Lig başladı 34 maçlık bir maraton bizleri bekliyor aynı zamanda şampiyonlar ligi ve türkiye kupasında da mücadele ediyoruz. Güzel bir başlangıç oldu Bursaspor gibi güçlü bir ekibi evinde yendik. 3 puanla ayrıldık. Umarım böyle devam eder ve 4. yıldızı takan taraf biz oluruz.

Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • valla savunma biraz daha iyi ama hücümda yokuz yahu 3 pozisyon var ikisi gol oldu ayrıca beğenmediğiniz sabrinin ölüsü iki tane veysel eder

0|0
    0|0
    • Aynen veysel biraz kötü performansı ama asist yaptı o da :D bala göte hesabı :D

• bence para çöpe gidecek.

• bencede ama yapıcak birşey yok ya sabri oynayacak ki veyselden 10 kat iyidir ya da gidip vericez milyon euroları

• ligi bu sene domine edicez süper kupada yenildik diye kuşların sesi fazla çıktı ama uzun sürmücek daha devamı var.

0|1
    0|0
  • Amrabata uzuluyorum ben adam o kadar calisti ve yine hakettigi yerde degil lanet olsun boyle yonetime ! Galibiyetle basladik evet ama sonumuz pek hayirli degil Sampiyonlar Liginde ve ligde ilerleyen zamanlarda demek istedigimi gorecegiz

0|0
    0|0
  • Trabzon ve bursa sizin altyapınız zaten. Futbolcu yetistirip yetistirip size bedavaya veriyolar. Onlara puan kaybetmezsiniz merak etme.

0|0
    0|1
  • brumanin pismesi lazim ayrica takim topa sahip olamiyor sikinti var ins ilerleyen haftalarda duzelir. burakin golude jeneriklik

0|0
    0|0
  • Selçuk vasat Burak daha tam hazir değil şu an Bruma Melo Snaider Muslera Semih lige hAzir digerleri daha değil bana göre

0|0
    0|1
    • Bende anlamiyorum selcuk yasli ve vasat oynuyor. nasil oynatiyolar anlamiyorum oyuncu yoklugu mu nedir

• Pasları kurtariyo oyunda tutuyo kotunun iyisi işte

• bu kadroyla sadece süper ligde bişeyler yapabiliriz, cl'de dortmund bize real vakası yaşatacak.

0|0
    0|0
    • Chedjou iyi ya hava toplarına hakim semihte iyi zaten cl de yabancı sınırı yok telles oynar sol bekimiz veyse o kötü bir tek sol bek kötü oynar melo orta sahada iyi selçuk çok kötü bence de öyle vaka yaşayacaz gibi :D

• Muslera zaten o maçın yıldızıydı adam iyi kurtarışlar yaptı

• zaten gs hak etmiyor bu adamı, bu adam reallik.

• Devami gelecek

0|0
    0|0
  • Vasat bir oyunla gelen galibiyet.

0|0
    0|0
  • ilk haftadan bişey belli olmaz

0|0
    0|0
  • Devamı gelecek inşallah
    Şampiyon biziz
    İkinci kim acaba

0|0
    0|0
  • Kupa maçlarında Fenerbahçe'me karşı gördük performansınızı :)

0|0
    0|0
  • bursa gibi dandik takımı yenmek büyük işmi

0|0
    0|0
    • arsenal gibi dandik takimi yenemiyonuz ya daha ezmeler sampiyonlar ligini izlede galatasarayin maclarini biraz gonlun acilsin sikeci hapisciler

• Ötede havla

• 4. yıldızı alacağız bu sene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...