Galatasaray Şampiyonlar ligi grubunda bu sene ne yapar?

Galatasaray bu sene ligte ve şampiyonlar liginde ne yapar?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez bir bok yapamaz gruptan cıkamaz diyordu. Geçen sene realden 6 yiyince coğu gslı takımından utanıyordu herkez alga geçiyordu 0 çekersiniz diye ama noldu gruptan cıktık. bu senede herkez boş boş önyargılı konusuyor ve yine gurptan cıkacaz ve hepsi gö t olcak :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arsenal-Borussia Dortmund :(

0|0
    0|0
  • Ne yapmamız gerekiyorsa tersini yaptığımızdan bişey demiyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ruhu yeter, koysun ortaya sahasında hepsını yener, dısarıda alınacak bi-kaç extra puan gruptan cıkartır, dişimize göre kura arsenal bizim kekimiz nasılsa:)

0|0
    0|0
  • 3. olup Avrupa Ligi'ne gider

0|0
    0|0
  • En kötü 3. bitiririz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ama bu kadro ile hiçbirşey yapamayız.. veysel sarı olmaz , alex telles biraz daha gayret etmeli , sneijder artık sorumluluk almalı.. forvette burak ile umut a kaldık.. bu sene çok zor.. fair play kuralları ve yabancı sınırlaması çok sıkıntı çıkarıyor.. en azından tarık çamdal ve iyi bir forvet alınmalı..

0|0
    0|0
  • Bu forvetle hiç bişey yapamaz.

0|1
    0|0
  • Sağlam bir santrafor oyuncusu alırlarsa gruptan çıkar diye tahmin ediyorum. Yinede gruptan çıkmayı zorlayacaktır. Her ne kadar Beşiktaşlıda olsak Türk Takımını Avrupada destekleriz.

0|0
    0|0
  • bence güzel bir gruba düştük Ama geçen seneye göre yunumuz biraz daha kötü :) lig biraz ilerlesin tkaım otursun galatasaray yine ilk 8 e kalır

0|0
    0|0
  • Ligde ilk 5 mücadelesi verir, şampiyonlar liginde ben 4 puan alır diyordum ama o da zor.

0|0
    0|0
  • 3. olup Avrupa Ligi'ne gider Beşiktaş, Trabzon ve G. Saray Avrupa Ligi'nde iş yapar bu sezon..

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapsmaz

0|0
    0|0
  • Bu sene çok iyi bir kadrosu olduğunu düşünmüyorum galatasarayın, daha doğrusu görünen köy kılavuz istemez takımda kilit adam eksikleri var bunların başınıda forvet çekiyor..

0|0
    0|0
  • BOL BOL SANTRA YAPAR

0|1
    0|1
  • En kotu ucuncu bitirir. Dortmund maclarinin sonucu ise ikinciligi etkiler

0|0
    0|0
  • bende ligde 1. sampiyonlar liginde 2

0|0
    0|0
  • 2. Bitirir eminim